Skladník / vodič VZV na TPP

AGIS SK, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca na tri zmeny. Voľné víkendy a sviatky.
- Miesto výkonu práce Bytča
- Zakladanie prijatého tovaru na príslušné paletové miesta
- Nakládka a vykládka kamiónov
- Nakládka a vykládka rozvozových áut
- Fyzická manipulácia s tovarom približne 50 % z pracovného času
- Zodpovednosť za správne prevzatie a výdaj tovaru
- Triedenie a kontrola tovaru
- Triedenie a kontrola obalov
- Riadiť sa pokynmi vedúceho zmeny
- Udržiavať čistotu v sklade

Spoločnosť ďalej ponúka ku mzde nasledovné benefity :
1. Príspevok na stravné
2. pre všetkých zamestnancov možnosť nákupu tovaru zo sortimentu spoločnosti /osobná hygiena, čistiace prostriedky a iný drogistický tovar/ za zamestnanecké ceny
3. Kultúru rodinnej spoločnosti s rýchlymi komunikačnými cestami

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť AGIS SK bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax pri vedení VZV výhodou
- dobrý zdravotný stav
- pracovitosť
- zodpovednosť
- ochota pracovať v mimoriadnych prípadoch nadčas
- tímový hráč

Obchodná a logistická spoločnosť, ktorá sa zaoberá skladovaním a distribúciou drogistického tovaru a priemyselnej hygieny (veľkoobchod), rýchloobrátkového spotrebného tovaru (FMCG).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2633235  Megjelentetés dátuma: 8.4.2022  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac