Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Hľadáme šikovného predajcu teplých jedál na Tyršovom nábreží

AGILIT TEAM invest s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
6,66 EUR/hod.Mzda je 80€ netto/deň.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do mladého dynamického tímu na moderný Street-Food na Tyršovo Nábrežie hľadáme šikovných, kreatívnych a pracovitých ľudí.

Pracovná doba je 10:00-22:00, pracuje sa systémom krátky/dlhý týždeň.
Nástupný plat je 80€/deň netto! Podľa šikovnosti možnosť rastu platu!
Mzda je vyplácaná pravidelne od 10 do 15-teho dňa v mesiaci!
Ponúkame seriózny prístup a dlhoročné skúsenosti!

Náplň práce:
- Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov
- Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál
- Dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku
- Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín

Varíme moderne, kreatívne a chutne :)

Tešíme sa na Vás!

Práca na street foode v mladom kolektíve
Zamestnanecká strava zdarma
Príjemné pracovné prostredie
Priestor na sebarealizáciu odborný rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Počet rokov praxe

1

Pozitívny prístup k vareniu
Serióznosť a zodpovednosť
Vybudované pracovné návyky
Proaktívny prístup

Sme štýlová PUB-ová reštaurácia/pizzéria ocenená Hviezdou sládkov od Pilsner Urquell na Čiližskej ulici v Bratislave.
Čapujeme jednu z najlepších tankových Plzní v Bratislave a na našu reštauráciu sme hrdí !
Pridaj sa do nášho teamu!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2928534  Megjelentetés dátuma: 19.5.2021  Alapbér (bruttó): 6,66 EUR/hod.