Account manager

AgenturaGATE s.r.o.

Miesto práce
J. Farkasa 2, Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie spolupráca a zodpovednosť za kľúčových obchodných partnerov agentúry,
• Rozvoj vzťahov s obchodnými partnermi, zefektívňovanie vzájomnej spolupráce,
• Aktívna účasť na projektoch partnerov,
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami agentúry,
• Pravidelný reporting v zverenej oblasti.
Ciele:
• Viesť stredne veľké a veľké strategické projekty naprieč, agentúrou vr. komunikácia s obchodným partnerom
• Zabezpečiť dosahovanie naplánovaných cieľov pri projektoch,
• Podiel a zodpovednosť za marketingové aktivity a stratégiu vo zverenej oblasti.

• Zázemie dynamickej reklamnej spoločnosti,
• Podporu osobného rozvoja a ďalšieho vzdelávania,
• Adekvátne finančné ohodnotenie,
• Prácu, ktorá Vás bude baviť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Agentura GATE je retailovou spoločnosťou pokrývajúcou kompletné BTL služby v Českej republike a na Slovensku.
Zameriavame sa na výraznú kompetenciu v mieste predaja.
Vykonávame vlastné audity a analýzy.
Navrhujeme a realizujeme marketingové stratégie a kreatívne koncepty.
Vyrábame, tlačíme, skladujeme a inštalujeme, a to všetko „in-house“.
Máme celý vývojový reťazec pod jednou strechou.
ID: 3105070  Megjelentetés dátuma: 2.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 EUR + bonusy