Objektová vedúca/ vedúci pre západné Slovensko

Agentúra Suzanne spol.s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.05.2019
850 - 1 000 EUR/mesiac1000€/ mesiac v čistom z toho 850€/ mesiac základ + 150€ odmena v prípade práce bez reklamácii + odvody hradené našou spoločnosťou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inventarizácia upratovacieho vybavenia a chémie
- chystanie podkladov na mzdy
- personálne zabezpečenie objektov a zaúčanie nového personálu
- pravidelná kontrola pridelených objektov
- pravidelný reporting
- cestovanie po západnom Slovensku ( práca vhodná pre skúseného šoféra)
Mestá výkonu: Bratislava, Trnava, Malacky, Kúty, Trnava, Leopoldov, Komárno, Štúrovo, Nové Zámky, Nitra( sídlo našej firmy),...

-firemný automobil, tablet, mobil
- odvody hradené spoločnosťou
- vsětky náklady súvisiace s výkonom práce plne hradené našou spoločnosťou
- práca v mladom kolektíve
- flexibilná pracovná doba
- pravidelné meetingy

V prípade,že by ste sa v tejto práci našli, budeme radi, keď nám zašlete profesný životopis spolu s Vašou fotografiou na adresu [email protected].
- vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor, ktorý sa bude konať v sídle našej firmy v Nitre.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

-aktívny vodič
- schopnosť riešiť problémy a zvládať stresové situácie
- komunikatívnosť
- zmysel pre zodpovednosť a detail

Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti výstavníctva a zabezpečenia upratovania objektov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3639984  Megjelentetés dátuma: 9.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 - 1 000 EUR/mesiac1000€/ mesiac v čistom z toho 850€/ mesiac základ + 150€ odmena v prípade práce bez reklamácii + odvody hradené našou spoločnosťou