Ponuka spolupráce pre tanečníkov a tanečné skupiny

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dopĺňame team tanečníkov pre projekt "Dancing mascots" alias "tancujúci
maskoti"

Vybraní tanečníci nás budú môcť reprezentovať aj v súťaži SUPERTALENT v
Nemecku dňa 22.8.2018 (cestovné, ubytovanie a strava hradené).

Ponúkame taktiež možnosť celoročnej spolupráce v rámci našich divadelných
predstavení s maskotmi (tanečníci tancujú v kostýmoch rozprávkových
postavičiek a v obrovských nafukovacích maskotoch, ktoré dosahujú výšku až
3m).

Ponuka spolupráce je určená tak individuálnym tanečníkom, ako aj viacčlenným
tanečným skupinám.

V prípade záujmu o spoluprácu zašlite prosím email s Vašim CV, prípadne s
predstavením celej tanečnej skupiny na adresu:
[email protected]

Kostými nafukovacích maskotov, ako aj celý projekt Vám radi bližšie
predstavíme v rámci kastingu, ktorý sa uskutoční dňa 14.8. utorok, o 17:00
hod. v kongesovej sále na 3. poschodí v AquaCity Poprad.

Tešíme sa na spoluprácu.

Informácie o výberovom konaní

Celý projekt Vám radi bližšie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce do zahraničia. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu vo všetkých odvetviach cestovného ruchu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3466012  Megjelentetés dátuma: 8.8.2018