Čašník/čka a barman/barmanka na Cypre

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Cyprus
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
jar - leto 2019
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 820 EUR/mesiac750 € - 820 € (netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš skúsiť niečo nové?
Chceš mať každý deň slnečný?
Chceš spoznať novu kultúru a stretnúť nových ľudí?

PONÚKAME TI JEDINEČNÚ PRÍLEŽITOSŤ!
Získaj pracovnú ponuku na Cyprus. Príď na pohovory a získaj pozíciu pri mori

Mesačný príjem: 750 – 820 EUR netto mesačne + strava a ubytovanie zdarma
Plat pre študentov, ktorí sú k dispozícii len počas leta (na 4-5 mesiacov) je 600 EUR netto mesačne. Pre uchádzačov, ktorí sú k dispozícii na 6 a viac mesiacov, platia mzdy uvedené vyššie .

- bezplatné zabezpečenie ubytovania a stravovania
- zabezpečené sociálne poistenie
- práca 8 hodín denne / 6 dní v týždni
- vyzdvihnutie z letiska po prílete zdarma
- práca pre renomovanú hotelovú sieť

V prípade záujmu o pozíciu je potrebné zaregistrovať sa v on-line databáze na www.prostaff.sk vyplnením registračného formuláru a následne nás kontaktovať e-mailom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotelová sieť na Cypre.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- konverzačná znalosť anglického jazyka
- podpísanie pracovnej zmluvy na 3 a viac mesiacov
- vítané skúsenosti na rovnakej alebo podobnej pozícií

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2920508  Megjelentetés dátuma: 15.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 - 820 EUR/mesiac750 € - 820 € (netto)