Cukrár / kuchár

AGENTÚRA MANNA, s.r.o.

Miesto práce
Dudvážska, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2019
základná mzda 1000€ brutto + pohyblivá zložka mzdy 200€ brutto + ďalšie prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-príprava sladkého pečiva a koláčov pre catering a 4 kaviarne
s chuťou do práce, ktorý má vzťah k moderným postupom a receptúram (cheesecakes, bezlepkové koláče , dezertné poháre, chia pudingy, atď.)
-príprava cateringu a obedov (raz do mesiaca- výpomoc)
-riadi prácu v kuchyni spolu s manažérkou výroby
-príprava podkladov k nákupu surovín a tovaru
-príprava podkladov ku kalkulácii výrobných nákladov na výrobky
-návrhy a zavádzanie noviniek na mesačnej báze
-spolupráca s manažérkou výroby na mesačnej inventúre
-dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku

-pracovná doba od 4,00 do 12,00
-pracuje sa od pondelka do piatku (víkendy,sviatky voľné)
-gastro lístky v hodnote 4,20 EUR
-teambuilding (wellnes,firemné akcie,vianočný večierok)

Informácie o výberovom konaní

- komunikatívnosť
- zmysel pre poriadok, odborné zručnosti a zodpovednosť
- kreativita
- flexibilita
- samostatnosť
- odolnosť voči stresu
- podmienkou je zdravotný preukaz v potravinárstve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

cukrár,kuchár

Vodičský preukaz

B

Prax nutná !!!

Hlavnou činnosťou agentúry je poskytovanie kvalitných gastronomických služieb na rozličné príležitosti pre organizácie aj jednotlivcov. Od iných cateringových spoločností sa Manna odlišuje tým, že vytvára pracovné príležitosti pre ľudí znevýhodnených na trhu práce.
Počas viac ako pätnástich úspešných rokoch Agentúra Manna rozšírila svoje aktivity do ďalších oblasti:

- prevádzkovanie štyroch zamestnaneckých cafeterii
- návrh, príprava a balenie originálnych darčekových a reklamných predmetov
- kompletné zabezpečenie cateringu pre indoorové, aj outdoorové aktivity
- organizácia Dní Zdravia

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3740419  Megjelentetés dátuma: 15.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda 1000€ brutto + pohyblivá zložka mzdy 200€ brutto + ďalšie prémie