Opatrovateľ/ka v Rakúsku

Agentur Laguna

Miesto práce
Niederösterreich, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
13.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktualna pracovna ponuka pre dolne Rakusku (Niederösterreich) do 200km od Bratislavy.

Zarobok: 60€/den + socialne odvody (170,85€) + cestovne
Pacient: 92 rocna leziaca babicka, ktoru netreba vysadzat
Miesto: Niederösterreich
Nastup: 13.06.2018

Podmienky: Pokrocile znalosti nemeckeho jazyka a ukonecny opatrovatelsky kurz

Podrobnejsie informacie Vam budu poskytnute telefonicky.

V pripade zaujmu nas kontaktujte na cisle: +43 699 19529287

-) Sprostredkovanie 24 hodinoveho opatrovania

-) Organizacia transportu pri prichode a odchode

-) Uvedenie opatrovatelky do rodiny

-) Poskytnutie opatrovatelskej mapy s rozsiahlymi informaciami z hospodarskej komory (Wirtschaftskammer), socialnej poistovni (Sozialversicherung) a danoveho uradu (Finanzamt) o zivnosti tykajuc sa opatrovania osob v slovencine. Dalej su v mape pridane dokumenty potrebne pre detske pridavky.

-) Skontrolovanie vsetkych dokumentov od opatrovatelky

-) Prehlasenie zivnostenskeho stanoviska u danneho zivnostenskeho uradu, hospodarskej komory (Wirtschaftskammer) a socialnej poistovni (Sozialversicherung)

-) Vybavovanie nemocenskeho pripoistenia (ak je to ziaduce)

-) Vybavovanie poistenia zodpovednosti pri vykone povolania (ak je to ziaduce)

-) Vyhotovenie roznych formularov ako pracovnu zmluva (Werkvertrag), prihlasovaci list (Meldezettel), fakturu (Honorarnote), opatrovatelsku dokumentaciu (Betreuungsdokumentation), atd.

-) Podpora pri priebehu posty s uradmi, hospodarskej komory (Wirtschaftskammer), socialnej poistovni (Sozialversicherung) ako aj s pokladnami socialneho zabezpecenia (Vorsorgekassen)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

-) Uspesne ukoncenie opatrovatelskeho kurzu
-) Mierne pokrocile znalosti nemeckeho jazyka

Nasa agentura Laguna sprostredkuje uz 9 rokov 24 hodinové opatrovanie do Rakúska. Predovsetkym mame oblast dolneho Rakuska a Viedne co je vyhodou kratkeho cestovania na uzemi Rakuska. Opatrovatelky su vyzdvihnute z Bratislavy, takze do hlavneho mesta sa mozete dopravit dopravou Vami urcenou. Nasim kredom je, aby boli nase opatrovatelky a opatrovatelia spokojni a prave preto Vam vybavujeme vsetky dolezite a nevyhnutne dokumenty, uvadzame Vas do rodiny a pri problemoch sme tu pre Vas. Kedze mame momentalne velmi vela pracovnych ponuk nemame problem Vam poskytnut tu pravu. Budeme radi, ked sa nam ozvete a tesime sa na nasu spolupracu.
ID: 3416961  Megjelentetés dátuma: 11.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100€