Mzdová účtovníčka

AGEL SK a.s.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ihneď
1 600 EUR/mesiacFinálna výška mzdy i pohyblivej zložky sa môžu odvíjať od skúseností , dĺžky praxe, výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie mzdovej agendy.
Aktívna spolupráca pri centralizácii mzdovej agendy skupiny AGEL SK a tvorbe optimálneho modelu spracovania miezd.
Metodické vedenie tímu mzdových účtovníčok centra, spolupráca s HR riaditeľom a riaditeľmi zdravotníckych zariadení.
Spolupráca s tímom controllingu.

Práca v stabilnej, stále sa rozvíjajúcej spoločnosti.
Podpora vzdelávania a osobného rastu.

Vaše životopisy zasielajte na adresu: [email protected], prípadne kontaktujte: Ing. Ľudmila Veselá +421 917 600 512. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Minimálne 5-ročné skúsenosti so spracovaním mzdovej agendy pre väčšiu spoločnosť.
Skúsenosti zo zdravotníckeho zariadenia výhodou.
Prax v riadení ľudí a projektov výhodou.
Perfektná znalosť Zákonníka práce, legislatívy práce a miezd sú nevyhnutné.
Znalosť produktov spoločnosti VEMA výhodou.
Samostatnosť, flexibilita, výborné komunikačné schopnosti, odolnosť voči stresu, zodpovednosť, lojálnosť.

Spoločnosť AGEL je najúspešnejším súkromným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v strednej Európe. AGEL je NAJZAMESTNÁVATEĽ ROKA 2020, 2021, 2022. Na Slovensku spoločnosť AGEL pôsobí od roku 2006 prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti AGEL SK a prevádzkuje 14 nemocníc, 2 špecializované nemocnice v Bratislave a Banskej Bystrici, Kardiocentrum v Košiciach-Šaci, dve polikliniky, 14 lekární, pracovnú zdravotnú službu, laboratóriá AGELLAB, dopravnú zdravotnú službu a ďalšie spoločnosti, ktoré súvisia s poskytovaním zdravotnej starostlivosti. Súčasťou skupiny je aj Nadácia AGEL. Poskytovanie efektívnej zdravotnej starostlivosti v ekonomicky stabilných zdravotníckych zariadeniach patrí k dlhodobému zámeru spoločnosti. Zameriava sa na rozvoj nemocníc nielen ako celku, ale tiež na rozširovanie starostlivosti v jednotlivých odboroch medicíny, buduje centrá excelentnosti v rámci svojich regionálnych nemocníc. Filozofia spoločnosti je založená na tom, že pacient je na prvom mieste. Prioritou je kvalita, mimoriadny dôraz sa kladie na osvetu v prevencii. Skupina AGEL podporuje vedu, výskum, vzdelávanie, intenzívne spolupracuje so školami a univerzitami. Angažuje sa v zavádzaní umelej inteligencie, telemedicíny a robotickej rehabilitácii.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3868525  Megjelentetés dátuma: 11.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac