Výkonný manažér laboratórneho segmentu AGEL SK

AGEL SK a.s.

Bratislava, zdravotnícke zariadenia skupiny AGEL SK, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1.) Príprava návrhu na reštrukturalizáciu a konsolidáciu laboratórií skupiny a jeho následná implementácia.
2.) Optimalizácia prevádzky laboratórií z pohľadu nákladov a procesov.
3.) Dosahovanie nákladovej efektívnosti pri prevádzke laboratórií skupiny.
4.) Zodpovednosť za organizáciu prevádzky všetkých laboratórií skupiny.
5.) Neustále zlepšovanie procesov v laboratóriách skupiny a v rámci nich odstraňovanie slabých miest s cieľom efektívneho využívania zdrojov.
6.) Príprava a implementácia rozvojových projektov v laboratórnom segmente.
7.) Vyhľadávanie obchodných príležitostí.

1.) Zázemie silnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
2.) Profesionálny prístup a prostredie pre kvalitnú a odbornú prácu.
3.) Možnosť zvyšovania svojej odbornosti a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja.
4.) Ponuka sociálnych a spoločenských akcií pre zamestnancov ako napr. Detský tábor AGEL, športové podujatia,
5.) Uplatnenie vo viacerých regiónoch na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Laboratórne vyšetrovacie metódy v zdravotníctve

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Očakávané vzdelanie a skúsenosti:
a) laboratórne vyšetrovacie metódy v zdravotníctve,
b) odbornú spôsobilosť na výkon špecializovaných pracovných činností v niektorom zo špecializačných odborov - laboratórne a diagnostické metódy v hematológii a transfúziológii/ v klinickej biochémii, v klinickej imunológii a alergológii,/ v klinickej genetike, /v klinickej mikrobiológii,
c) odbornú spôsobilosť na riadenie a organizáciu zdravotníctva,
d) znalosť platobných mechanizmov,
e) skúsenosť s riadením a vedením laboratória,
f) skúsenosť s optimalizáciou procesov v laboratóriu,
g) manažérska skúsenosť (budovanie tímu, motivácia, riadenie).

Osobné predpoklady:
a) orientácia na výsledky,
b) odolnosť voči tlaku,
c) komunikatívnosť,
d) spoľahlivosť,
e) precíznosť,
f) analytické myslenie,
g) reprezentatívne vystupovanie.

Spoločnosť AGEL je najúspešnejším súkromným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v strednej Európe. AGEL je NAJZAMESTNÁVATEĽ ROKA 2020, 2021, 2022. Na Slovensku spoločnosť AGEL pôsobí od roku 2006 prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti AGEL SK a prevádzkuje 14 nemocníc, 2 špecializované nemocnice v Bratislave a Banskej Bystrici, Kardiocentrum v Košiciach-Šaci, dve polikliniky, 14 lekární, pracovnú zdravotnú službu, laboratóriá AGELLAB, dopravnú zdravotnú službu a ďalšie spoločnosti, ktoré súvisia s poskytovaním zdravotnej starostlivosti. Súčasťou skupiny je aj Nadácia AGEL. Poskytovanie efektívnej zdravotnej starostlivosti v ekonomicky stabilných zdravotníckych zariadeniach patrí k dlhodobému zámeru spoločnosti. Zameriava sa na rozvoj nemocníc nielen ako celku, ale tiež na rozširovanie starostlivosti v jednotlivých odboroch medicíny, buduje centrá excelentnosti v rámci svojich regionálnych nemocníc. Filozofia spoločnosti je založená na tom, že pacient je na prvom mieste. Prioritou je kvalita, mimoriadny dôraz sa kladie na osvetu v prevencii. Skupina AGEL podporuje vedu, výskum, vzdelávanie, intenzívne spolupracuje so školami a univerzitami. Angažuje sa v zavádzaní umelej inteligencie, telemedicíny a robotickej rehabilitácii.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3257425  Megjelentetés dátuma: 4.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou