Zootechnik

AGB Beňuš, družstvo

Miesto práce
Beňuš
Termín nástupu
1.8.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie plynulej prevádzky na farme
Sledovanie zdravotného stavu zvierat a úžitkovosti chovaných zvierat
Vykonávanie veterinárnych zákrokov v spolupráci s veterinárnym lekárom
Zasielanie pravidelných informácií o stave, presunoch, úhynoch zvierat štátnym kontrolným inštitúciám
Centrálna evidencia hospodárskych zvierat
Vytváranie vhodných podmienok pre zvieratá
Stanovovanie zloženia a dávkovania kŕmenia
Zodpovednoť za kŕmenie a výživu hospodárskych zvierat

Perspektívne zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti
Flexibilná pracovná doba
Adekvátne odmeňovanie zodpovedajúce vzdelaniu a odbornosti
Služobný telefón

Z dôvodu špecifických požiadaviek na danú pozíciu budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmárstvo, živočíšna výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Schopnosť pracovať v tíme
Skúsenosti na pozícii Zootechnik

Naša spoločnosť sa zaoberá živočíšnou a rastlinnou výrobou, poľnohospodárskymi službami, predajom a výkupom pôdy. Máme za sebou 45 rokov hospodárenia. Za túto dlhú dobu sa naša spoločnosť pretransformovala na modernú spoločnosť a družstvo, prihliadajúce na súčasné trendy v poľnohospodárstve.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3503821  Megjelentetés dátuma: 8.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000€