Tlačiar/výroba etikiet - prevádzka Trebatice

IQ PRODUCT s.r.o.

Miesto práce
Trebatice
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 400 EUR/mesiacpreplácanie nadčasov nad zákon stanovenou mzdou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vo výrobe - obsluha tlačiarenských strojov na výrobu farebných samolepiacich etikiet.
Nastavenie stroja a výroba podľa plánu výroby, vedenie evidencie o výrobe, starostlivosť o pridelený stroj a pracovisko, zodpovednosť za kvalitu.
Práca na jednu zmenu od 6:00-14:30.

- ročný bonus vo výške mesačnej mzdy
- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej firme
- dobré pracovné ohodnotenie
- práca na najmodernejších strojoch
- stravné lístky v hodnote 6eur za 1,5eur
- dochádzkový bonus za odpracovaný celý mesiac
- dobíjanie kreditu do kávomatu a snackovaču
- príspevok na benzín pri dochádzaní nad 25km

Písomnú žiadosť a životopis s uvedeným súhlasom so spracovaním osobných údajov pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie zasielajte na adresu firmy alebo e-mail: [email protected]
Vybraných uchádzačov oslovíme. Prosím uveďte o akú pozíciu sa uchádzate. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

prax v obsluhe technických zariadení nutná (CNC stroje, lisovačky, tlačiarenský stroj a iné)

Počet rokov praxe

2

- manuálna zručnosť
- samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť
- vysoké pracovné nasadenie
- práca na dve zmeny

IQ PRODUCT je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti označovania a identifikácie výrobkov s dlhoročnou výrobnou tradíciou a je rebrandingom značky AG FOIL. Patríme medzi najväčších výrobcov termotransferových fólií, ražbových (dátumovacích) fólií, polygrafických fólií pre tepelnú ražbu, textilných etikiet, samolepiacich a nesamolepiacich etikiet v strednej Európe. Viac informácií na www.iqproduct.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3909745  Megjelentetés dátuma: 8.9.2023  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac