Jelentkezzen önéletrajz nélkül

PHP developer (Drupal výhodou)

Afinode, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
10 - 25 EUR/hod.13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na rôznorodých projektoch, veľkých aj malých, slovenských aj zahraničných
- projekty sú postavené primárne na Drupale, niečo máme aj na WordPresse
- vývoj webových aplikácii (front-end alebo back-end)
- tvorba vlastných modulov/tém
- budovanie architektúry internetového obchodu
- vytváranie riešení na platforme elektronického obchodu
- návrhy na zlepšovanie, vývoj, realizácia a testovanie
- support a udržiavanie existujúcich systémov
- určite sa stretneš s technológiami PHP, HTML, CSS, JS, jQuery, Bootstrap, Drupal, WordPress, git, less, scss, twig, MySQL, Jenkins, REST api, redis, SOLR, memcache, takže ich znalosti sú výhodou, nie však podmienkou

Ponúkame férové odmeňovanie založené priamo na tvojom výkone. Netrváme na 8 hodinovom pracovnom dni a ani na presnej dochádzke. Dôležité sú pre nás výsledky a spokojnosť zákazníka.

Po dohode aj dlhodobá práca na diaľku (aj z iných kútov sveta ;-) ).

Preplácanie vybraných konferencií.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť a aspoň základné skúsenosti s webmi.
Čo nebudeš vedieť, budeš musieť prevážiť schopnosťou rýchlo sa učiť, ale pômožeme ti.

Mladá, rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť poskytujúca webové služby hľadá šikovných developerov. Nezáleží nám na tom, či si junior alebo senior, záleží nám však na tom či vieš pracovať samostatne a nevzdáš sa hneď pri prvom probléme. Málokedy pracujeme dlhodobo na jednom veľkom projekte, väčšinou je vždy rozbehnutých viacero, takže si je z čoho vyberať.

S čím pracujeme? S celkom slušným množstvom technológií, ale najdôležitejšie pre nás je, aby si na pokročilej úrovni ovládal PHP, MySQL, JavaScript, HTML a CSS. Zvyšok, najmä Drupal ťa naučíme. Ak máš iné skúsenosti, naučíš ty nás. Ak máš zaujímavé technické riešenie, sme open-minded. Neváhaj sa prejaviť :).
ID: 3890691  Megjelentetés dátuma: 11.3.2020  Alapbér (bruttó): 10 EUR/hod.