Operatívny nákupca

AFINIS Group s. r. o.

Miesto práce
Bratislava - Rača, Rača
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 600 EUR/mesiacv závislosti od skúseností a jazykových schopností kandidáta. Variabilná a motivačná zložka po skúšobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme novú posilu pre naše nákupné oddelenie. Ponúkame príležitosť zlepšiť si komunikačné a organizačné schopnosti, realizáciu projektov v oblasti zásobovania a logistiky.

Hlavná pracovná náplň:
- Spolupráca a komunikácia s existujúcimi dodávateľmi
- Analýza trhu pri výbere nových dodávateľov
- Starostlivosť o pridelené komodity, cenotvorba predaja, ERP-systém
- Manažment objednávok a nákupu, ich logistika
- Práca v skladovom hospodárstva a optimalizácia skladových zásob
- Riešenie reklamácií a kontrola fakturácie
- Kooperácia s ostatnými oddeleniami

- Práca v rodinne založenej firme so stabilným kolektívom
- Mladý kolektív s podporou nadriadených
- Pohyblivá pracovná doba a voľné víkendy, možnosť čerpať home office
- Mzdové ohodnotenie s motivačnou zložkou
- Vernostný a sociálny program
- Jazykové a odborné vzdelávanie
- Pitný režim, káva, čaj, ovocie
- Firemné akcie
- Ostatné benefity budú spresnené na pohovore

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis, príp. motivačný list a iné odporúčania. Pri výberovom konaní budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie technického alebo obchodného smeru (výhoda strojárstvo)

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosti v oblasti nákupu a logistiky výhodou
- Logické a technické uvažovanie
- Systematický prístup k práci
- Schopnosť samostatne a operatívne riešiť problémy
- Chuť získavať nové skúsenosti
- Komunikatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, teamový duch

Sme dynamicky rastúca obchodno-výrobná spoločnosť, ktorá úspešne podniká v oblasti tesnení a tesniacich technológií už 29 rokov.
Záleží nám, aby sme všetky služby poskytovali vždy na profesionálnej úrovni. Neustále pracujeme na svojom rozvoji a raste, osvojujeme si tie najmodernejšie technológie a postupy. To všetko robíme pre našich zákazníkov v duchu nášho sloganu „PRESNE•TESNE• NA MIERU“.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4205709  Megjelentetés dátuma: 25.1.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac