Java nadšenec

AFINES GROUP j.s.a.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 15 EUR/hod.Mzda bude určená na základe skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie v Java
Návrh riešení pre zákazníka
Spolupráca s tímami u zákazníka
Prezentácia navrhnutých riešení
Učiť sa, učiť sa, učiť sa...

Hľadáme spolupracovníkov na dlhodobú spoluprácu.
Sme experti na prepájanie biznisu s IT a každého z našich spolupracovníkov zaúčame do moderného agilného vývoja, ktorý prináša úsporu času a spokojnosť na oboch stranách. Preto sú naši kolegovia s nami niekoľko rokov. Robíme s najnovšími technológiami a dbáme na neustále vzdelávanie, aby sme našim zákazníkom dodávali vždy tú najvyššiu kvalitu.
Pracujeme z domu, stretávame sa hlavne on-line, ale v prípade nutnosti aj on-site v Bratislave, alebo u zákazníka.

Záujemcov prosíme zaslať svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
Docker - Základy
Ubuntu - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Hľadáme do tímu šikovného Java programátora, ktorý je ochotný sa učiť a pracovať pomocou našich postupov.
Agilný prístup je nutnosťou. Pracujeme v mikro tímoch s pravidelnými on-line stand-up meetingami.

Naša skupina je orientovaná na sféru IT a financií. Máme dlhoročné skúsenosti z oblasti IT, Customer Care, Service Desk, rovnako aj z Retail a obchodu. Z pohľadu finančného sektora máme v skupine spoločnosť, ktorá je registrovaná v NBS ako podriadený finančný agent pre všetkých 6 sektorov.
Venujeme sa projektom, ktoré majú budúcnosť. Nielen našu, ale aj našich zákazníkov. Náš zákazník má právo byť tvrdohlavý, my mu pomôžeme byť úspešný. Slovné spojenie "nedá sa" nie je v našom slovníku. Naše know-how nám umožňuje dodávať projekty nielen pre veľkých nadnárodných klientov, ale aj pre menšie a stredné spoločnosti. Naše riešenia sú úspešne nasadené v spoločnostiach na Slovensku a v EU.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3937128  Megjelentetés dátuma: 25.1.2021  Alapbér (bruttó): 15 EUR/hod.