Business Development Manager

AFINES GROUP j.s.a.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
atraktívny provízny systém až 20% z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme motivovaného huntera, ktorý sa nebojí zažiť atmosféru startupu. Tvojou úlohou bude nájsť a získať nových zákazníkov, starať sa o existujúcich zákazníkov a byť súčasťou dynamického rastu. Ak chceš spoznať problematiku chatbotov, ponúkame Ti skvelú príležitosť posunúť Tvoju kariéru do oblasti, ktorá je budúcnosťou.

Flexibilná pracovná doba
Priateľský kolektív
Možnosť spolupodielať sa na formovaní spoločnosti
Tvoj zárobok závisí len od Teba, ale radi Ti pomôžeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Komunikačné schopnosti
Samostatnosť
Proaktívny prístup
Vyjednávacie schopnosti
VP sk. B
Záujem o oblasť informačných technológií
Znalosť práce s PC

Naša skupina je orientovaná na sféru IT a financií. Máme dlhoročné skúsenosti z oblasti IT, Customer Care, Service Desk, rovnako aj z Retail a obchodu. Z pohľadu finančného sektora máme v skupine spoločnosť, ktorá je registrovaná v NBS ako podriadený finančný agent pre všetkých 6 sektorov.
Venujeme sa projektom, ktoré majú budúcnosť. Nielen našu, ale aj našich zákazníkov. Náš zákazník má právo byť tvrdohlavý, my mu pomôžeme byť úspešný. Slovné spojenie "nedá sa" nie je v našom slovníku. Naše know-how nám umožňuje dodávať projekty nielen pre veľkých nadnárodných klientov, ale aj pre menšie a stredné spoločnosti. Naše riešenia sú úspešne nasadené v spoločnostiach na Slovensku a v EU.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3734393  Megjelentetés dátuma: 7.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: atraktívny provízny systém až 20% z obratu