[AitThemes.Club] Web dizajnér - Práca pre freelancera, alebo aj študenta popri štúdiu

Affinity Information Technology, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou podľa zadania a projektu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho AitThemes.Club tímu hľadáme web dizajnéra, ktorého úlohou bude navrhovanie dizajnu unikátnych webových stránok v programe Adobe Photoshop a taktiež programovanie do HTML/CSS.

Hľadáme kreatívneho dizajnéra, ktorý sleduje najnovšie zahraničné dizajnové trendy. Predpokladom je perfektná znalosť programu Photoshop a HTML/CSS. Vyžadujeme dôslednosť, tímovú prácu a cit pre detaily.

Sme tím web dizajnérov a developerov spolupracujúcich na WordPress témach rôzneho zamerania. Uprednostňujeme osobný kontakt, pracovné stretnutia máme u nás v kancelárii v Košiciach. Je možnosť taktiež spolupracovať popri štúdiu.

Naše WordPress témy používa viac než 100 tisíc klientov po celom svete. Aktuálne taktiež pracujeme na nových startup projektoch z oblasti web dizajnu. Pracujeme s technológiami ako sú jazyk Sass, NPN, Twig, CSS písané modulárnou štruktúrou.

Ak máš záujem byť v našom tíme a spolupracovať na medzinárodných projektoch, pošli mám CV a ukážky svojich prác.

* Možnosť využitia vlastnej kreativity pri návrhu a realizácii vlastných dizajnov
* Spolupráca na zaujímavých webstránkach, najnovšie webové trendy a technológie
* Spolupráca v mladom kolektíve s neformálnou atmosférou
* Teambuildingové akcie
* Flexibilita
* Bonusy z projektov a predaných licencií

Emailom nám prosím zašlite váš životopis a linky na ukážky vašich prác (komerčná tvorba, vlastné hobby stránky, školský projekt,...).

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá.

V prípade nájdenia vhodného uchádzača bude výberové konanie ukončené, preto nás prosím kontaktujte čo najskôr.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
HTML - Pokročilý
XHTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť Wordpressu je výhoda, nie však nutnosť.

Spoločnosť Affinity Information Technology, s.r.o. sa zaoberá tvorbou moderných WordPress tém a pluginov. Naše portfólio prác si môžete pozrieť na adrese www.ait-themes.club.
ID: 1371335  Megjelentetés dátuma: 29.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou podľa zadania a projektu