Hľadáme Key Account Media Managera s native maďarčinou

Affiliate sieť Dognet

Miesto práce
Karpatská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.3.2021
Od 1 500 EUR/mesiacVšetko záleží od skúseností, prístupu k práci a tom, ako sa bdue človek na pozíciu hodiť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

© Text by Štefan Polgári, Managing Director, Dognet Affiliate Network

Nuž, budem úprimný, ako v každom inzeráte :) Ideme rozbiehať nový projekt a potrebujeme account managera na komunikáciu s veľkými online mediálnymi domami. Kontakty máme, potrebujeme len ultra zodpovedného človeka, čo z Bratislavy zastreší komunikáciu v Česku, na Slovensku ale aj v Maďarsku. Preto to musí byť človek, ktorého materinský jazyk je maďarčina (aby ani Maďar nepochyboval), no ovláda výborne aj slovenčinu resp. češtinu.

Budeš robiť koordináciu nákupu a nasadzovania obsahu v online médiách. Čiže emaily, telefonáty, vyhľadávanie partnerov a vyjednávanie podmienok "až na kosť" :)

Pôjde o dlhodobé dohadovanie cien, vzťahov, vyjednávanie, dozor nad publikáciami, ich kvalitou a stretnutia ... nejde o aktívny predaj niečoho, ale získanie najlepšej ponuky od dodávateľov a následné vyťaženie skrz novú platformu, ktorú chystáme.

Aby to nevyznelo, že ideme len niečo skúšať :) Affiliate sieť Dognet je na trhu už viac ako 6 rokov a za rok 2020 budeme mať obrat cez 3M €. Nový projekt bude ťažiť práve zo synergie s Dognetom a taktiež máme overený obchodný model.

Len potrebujem "hrotiča/hrotičku", ktorý/ktorá to bude mať pod palcom po mediálnej a klientskej stránke. IT človeka už máme a marketing poriešim ja. Práca je plánovaná na dlhé roky, ako sa hovorí, do dôchodku.

Je to celkom zaujímavý job. Makáme v Bratislave na Karpatskej 6, máme často home office aj bez korony :) Máme klímu ... kávovar ... proste korporácia. Síce o 10 ľuďoch, ale máme aj skartovačku a barel s vodou, takže musíme byť korporácia :)

Ale nie. Proste sme fér firma plná mladých ľudí. Nie sme tvrdí "IT" chalani, sme gendrovo vyvážení :D Však si kukni Facebook https://www.facebook.com/dognet.network, sú tam aj fotečky.

Som náročný, ale fér. Od kolegov vyžadujem maximum, čo poskytuje ich pracovný fond. Ak si chceš v práci niečo "odsedieť" alebo "počkať na 17:00", asi nebudeme kamoši :)

Pošli aj nejaký pokec a fotku, nie len čisté CV. Bezmyšlienkovitých posielačov životopisov hneď vymazávam :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Nový kolega musí byť zbehlí v online marketingu :) Nie je to pre niekoho, čo s tým nikdy nič nerobil

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Je to čiastočne aj obchodnícka pozícia. No nejde o to niečo predať za čo najviac, ale nakúpiť za čo najmenej :) To je celkom rozdiel, no treba s tým počítať. A extrémnu zodpovednosť som už hovoril :)

Človek by mal byť priebojný, komunikatívny a kamarátsky, nie zakríknutý štatista v kúte. Takí sme aj všetci vo firme.

Lead Media prevádzkuje affiliate sieť Dognet s viac ako 1000 klientami po celej Európe s obratom viac ako 4 milióny €. Okrem Dognetu stojí aj za projektom Ecommerce Bridge, ktorý je lídrom e-commerce vzdelávania na Slovensku.
ID: 4004590  Megjelentetés dátuma: 14.12.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac