Hľadáme dvoch intergalaktických brigádnikov na online projekty

Affiliate sieť Dognet

Miesto práce
Karpatská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
1.5.2019
Mzdové podmienky (brutto)
250

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bez omáčok a bez bullshitov. Hľadáme 2 brigádnikov/brigádničky, ktorí nám budú pomáhať primárne s oslovovaním nových partnerov na slovenskom a českom internete.

NEJDE o predaj produktov, ani bambusových ponožiek. Ide o hľadanie webov, ktoré by s nami mohli spolupracovať. Máme affiliate sieť a neustále potrebujeme nových partnerov - publisherov. Pokiaľ nevieš o čom je affiliate marketing tak nevadí, do toho sa dostaneš. A pozri si aspoň toto video, pochopíš: https://www.youtube.com/watch?v=FlIcEOXTH7U

Okrem toho budeš pravdepodobne robiť aj iné veci. Potrebujeme pomôcť so zaraďovaním už existujúcich partnerov do kategórií, pridávať akcie a kupóny z newsletterov e-shopov ku nám do systému a kopec iných zaujímavých vecí, ktoré sa popri tom vyskytnú.

Náplň práce?
- vyhľadávanie webov a projektov, s ktorými by sme mohli spolupracovať
ich oslovovanie, prvý kontakt
- systematická práca na akvizícií partnerov - publisherov
- nahadzovanie kupónov a akcií
- kategorizovanie partnerov

Budeš písať veľa mailov, googliť a vyhľadávať weby v rôznych segmentoch, získavať kontaky a písať veľa mailov. Aha, to už bolo povedané, ale tých mailov bude dosť. :)

Neboj sa, nie je to jadrová fyzika. Všetko si spolu prejdeme a všetko potrebné ťa naučíme. Nesľubujeme super kreatívnu prácu, ale nudiť sa rozhodne nebudeš. Sme mladý, príjemný a hlavne malý kolektív, takže sa neutopíš v korporátnom bahne. Kľudne si o nás popozeraj niečo viac na webe: https://www.dognet.sk/ , alebo na našom Facebooku: https://www.facebook.com/dognetsk/

Potrebujeme hlavne, aby si mal/a chuť robiť a niečo sa naučiť. Nejdeme tu bullshitovať čo všetko sa naučíš. Ale určite toho bude dosť. Robíme online marketing a určite sa ti niekto bude vždy venovať. Pokiaľ budeš sám/sama chcieť, tak ti táto brigáda dá určite viac ako predávanie zmrzliny alebo dokladanie tovaru.

Relatívne flexibilný pracovný čas. Ideálne by bolo, aby si mohol/mohla v kancelárií na Karpatskej 6 tráviť čas utorky, stredy a štvrtky. Okrem toho ale môžeš robiť aj z domu. V kancelárii pre teba budeme mať nachystaný stôl, stoličku, notebook. Už len ty tu chýbaš. :)

Máme dokonca aj klímu a mega nový kávovar :D Okrem toho ponúkame prácu v príjemnom kolektíve, v prípade záujmu účasť na rôznych zaujímavých akciách, ktoré organizujeme alebo sa ich zúčastňujeme a možnosť veľa sa dozvedieť a naučiť sa, ako to chodí v online svete.

Prosím napíš nám niečo o sebe. Kto pošle len holé CVčko, toho hneď vyraďujeme. Neposielaj ani nejaký stiahnutý, nič nehovoriaci motivačný list. Proste pošli aspoň pár slov zo srdiečka a nezabudni prihodiť aj fotku.

Môžeš začať "pomalšie" a potom sa zapojiť po skončení semestra viac. Každopádne potrebujeme, aby si s nami bol/bola aspoň 2 dni v týždni, aj keď nie celé, ale väčšinu dňa.

Nástup môže byť aj okamžite, aj od 1.5. Proste vás potrebujeme čím skôr, ale na kvalitu kúsok počkáme :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Len nie "škola života" ... :D

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Hlavne rýchla práca s PC, rýchle písanie, výborné ovládanie slovenskej gramatiky je výhodou.

Lead Media prevádzkuje affiliate sieť Dognet s viac ako 1000 klientami po celej Európe s obratom viac ako 4 milióny €. Okrem Dognetu stojí aj za projektom Ecommerce Bridge, ktorý je lídrom e-commerce vzdelávania na Slovensku.
ID: 3621376  Megjelentetés dátuma: 14.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 250