Referent obchodu a predaja

AFEED, a.s.

Místo práce
Trnava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovná náplň
Obchodný zástupca, účtovník
• Príjem, spracovanie a realizácia objednávok, vitamínovo- minerálnych doplnkov, mliečnych náhrad, acidifikátorov, DDD prostriedkov, silážnych prípravkov, surovín, veterinárnych liečiv a doplnkového tovaru pre chovy prvovýroby v SR a ČR.
• Logistika – optimalizácia toku tovarov od dodávateľov ku odberateľom
• Fakturácia na konečného zákazníka podľa jednotlivých objednávok
• Administratíva – štatistiky, evidencie, hlásenia, kontrola správnosti dodávateľských cien

Požadujeme
• SŠ vzdelanie
• komunikačné, organizačné, prezentačné schopnosti
• zodpovednosť, svedomitosť, spoľahlivosť, tímová spolupráca
• vodičský preukaz skupina B (nie je podmienkou)

Ponúkame
• perspektívne zamestnanie v úspešnej a dynamickej firme
• možnosť sebarealizácie
• finančné ohodnotenie zodpovedajúce náročnosti práce,
hrubá mzda 740 Eur + 40% prémie
• zamestnanecké benefity – darčekové poukážky, dôchodkové pripoistenie

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 3963748  Megjelentetés dátuma: 7.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/měsíc