Vedoucí oddělení mostů

AF-CITYPLAN s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

  • Vedení oddělení, tj. finanční, technické a personální řízení oddělení projekce mostů,
  • koordinace projektů a projektových týmů,
  • kontrola rozpočtu oddělení,
  • vedení klíčových projektů,
  • jednání s vybranými zákazníky, vyjednávání s příslušnými úřady, poskytování technického poradenství a odborných konzultací.

Požadujeme:

  • schopnost vedení min. 5-10 projektantů,
  • zkušenosti s vedením projektových týmů min. 1 rok,
  • schopnost koordinace práce týmu,
  • VŠ vzdělání stavebního směru (stavební fakulta, obor KD výhodou), autorizace v oboru,
  • praxe min. 5 let v oboru,
  • dobrou znalost programů Microstation či AutoCAD,
  • ochotu dále se vzdělávat, samostatnost a schopnost přijmout zodpovědnost, znalost anglického jazyka (není podmínkou) a ŘP skupiny B.

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na plný úvazek,
  • zajímavou práci v mladém kolektivu,
  • možnost podílet se na personálním obsazení týmu,
  • práce také na zahraničních projektech,
  • stabilní zázemí renomované mezinárodní společnosti,
  • automobil k soukromým účelům,
  • ohodnocení odpovídající zkušenostem a pracovnímu nasazení,
  • zaměstnanecké výhody (firemní akce, stravenky, jazykové kurzy, příspěvek na MHD a jiné)
  • Pomoc a příspěvek při stěhování

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně