Čašník / čašníčka

AEROCAFE s. r. o.

Miesto práce
Kúpeľná 106/26, 958 04 Partizánske-Malé Bielice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800,- Eur nástupný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha hostí, latte art , príprava drobných jedál , nápojov , ubytovanie hostí v malom ubytovacom zariadení..

Auto k dispozícii, preplácanie cesty , možnosť ubytovania sa, vzdelávacie kurzy , skvelé finančné ohodnotenie, práca v mladom kolektíve , profesionálny rast , zážitkové poukazy..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

čašník

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Zodpovedný prístup, dochvíľnosť , spoľahlivosť, človek ktorého práca baví a nie si chodí len po výplatu.. !!! človek ktorý vie byť prínosom .. 100% nasadenie , komunikatívnosť, ochota učiť sa nové veci, zvládať stres , poriadkumilovný, bezúhonný, s kúskom estetického cítenia ..

Kaviareň s ubytovaním
ID: 3464299  Megjelentetés dátuma: 6.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800,- Eur nástupný plat