Bezpečnostný konzultant

Aricoma Enterprise Cybersecurity s. r. o.

AEC a.s., Veveří 102, 616 00 Brno-Žabovřesky, Česko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
36 000 Kč/mesiacZákladná zložka mzdy je od 36 000 CZK mesačne - presná výška mzdy sa odvíja v závislosti od odbornosti, skutočných znalostí, kvalifikácie a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude:
- Príprava projektov (vrátane prípravy ponúk), zodpovednosť za úspešnú realizáciu projektov.
- Pre-sale podpora.
- Vedenie interview so zákazníkom.
- Spracovávanie auditných správ.
- Bezpečnostná konzultácia, poradenstvo pre klientov.
- Bezpečnostná analýza informačných systémov a sietí.
- Prezentácia výsledkov zákazníkovi.

- Mobil s dátovým paušálom, výhodné paušály aj pre blízkych.
- Finančná podpora pri zlepšovaní si certifikácie, hardskills aj soft skills.
- Flexibilná pracovná doba.
- Možnosť výučby jazykov.
- Multisport karta.
- Týždeň dovolenky navyše.
- Účasť na Security konferencií.
- Pracovná zmluva na dobu neurčitú.
- Referral program.
- Bohatý program aktivít, teambuildingov ..
- Najlepších kolegov :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ/VŠ vzdelanie v IT obore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo od Teba očakávame?
Znalosti legislativy a noriem:
- Samostatná práca s autoritatívnymi zdrojmi (normy, štandardy, best practice) a ich aplikáciu do projektov.
- Zákon o kybernetickej bezpečnosti a nadväzujúce vyhlášky - výhodou.
- ISO/IEC 27001, ISO/IEC 27002 - výhodou.

Iné:
- Hlbšia znalosť IT a bezpečnostných technológií.
- Minimálne komunikatívna znalosť anglického jazyka, aktívna výhodou.
- Dobré komunikačné schopnosti, schopnosť tímovej spolupráce a odolnosť voči stresu.
- Schopnosť organizácie súbežných projektov, riešenie priorít.
- Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, aktívny prístup.

Sme tím s mnohými odborníkmi a na trhu pôsobíme viac ako tridsať rokov. Pracujeme na zaujímavých projektoch rôznych veľkostí v rade IT odvetví, a to ako v komerčnej sfére, tak vo verejnom sektore. Stretávate sa s nimi každý deň, či už spravujete svoj bankový účet v mobile alebo si vyzdvihujete lieky pomocou elektronického predpisu.
Uplatnenie u nás teda nájdete v akomkoľvek IT odbore a na akomkoľvek mieste. Nájdete nás v okresnom meste aj Bruseli.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3997625  Megjelentetés dátuma: 17.3.2023  Alapbér (bruttó): 36 000 Kč/mesiac