Špecialista bezpečnosti vývoja aplikácií / SSDLC

Aricoma Enterprise Cybersecurity s. r. o.

Miesto práce
Prievozská 6, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy je od 1200 EUR brutto mesačne - presná výška mzdy sa odvíja v závislosti od odbornosti, skutočných znalostí, kvalifikácie a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stotožňujete sa s filozofiou SSDLC? Na pozícii Špecialistu bezpečnosti vývoja aplikácií sa u nás môžete tejto oblasti venovať naplno. Pridajte sa do nášho tímu.

Tvojou úlohou bude:
• Pomáhať klientom zlepšovať bezpečnosť procesu vývoja aplikácií pomocou integrácie bezpečnostnej kontroly, opatrení a nástrojov do vývojového cyklu.
• Podieľať sa na vzniku metodiky bezpečného vývoja software, ktorá by mala identifikovať významné faktory, ktoré majú pozitívny vplyv na bezpečnosť aplikácií a opis ich implementácie.
• Využívať možnosti zapájania sa do školení vývojárov a zvyšovať ich povedomie o zraniteľnostiach aplikácií a dôležitosti písania bezchybného kódu.
• Zapojiť sa do uplatňovania našej metodiky, aj v prostredí DevOps tímov, a agilného vývoja.

Čo od Teba očakávame?
• Skúsenosť s vývojom SW (platforma .NET a vývojové frameworky, vývoj API a webových služieb).
• Znalosť OWASP.
• Prezentačné schopnosti.
• Povedomie o informačnej bezpečnosti a odhodlanie rozvíjať sa ďalej.

Výhodou je:
• História práce v agilných tímoch.
• Skúsenosť v DevOps prostredí.
• Vývoj mobilných aplikácií.
• Certifikácia v oblasti vývoja alebo bezpečnosti.
• Skúsenosť s bezpečnostným testovaním a bezpečnostnými technológiami.

V AEC Ti ponúkame:
• Zázemie stabilnej českej firmy, patriacej k TOP na trhu v oblasti SW bezpečnosti už 27 rokov.
• Moderné HW a SW (najnovšie systémy pre detekciu a vyhodnocovanie útokov).
• Vlastné EDU centrum (možnosť večerných školení, pravidelné interné workshopy, získanie ďalších certifikácií).
• Flexibilnú pracovnú dobu, home office.
• Šancu zaujímavých zahraničných služobných ciest.
• Príležitosť účasti na svetových konferenciách.
• Účasť na konferencii Security.
• Možnosť ovplyvňovať svoje smerovanie vo firme.
• Otvorené, priateľské prostredie, mladý kolektív.
• Pracovná zmluva na dobu neurčitú.
• Občerstvenie na pracovisku, stolný futbal.
• Bohatý systém benefitov (týždeň dovolenky naviac, výučba jazykov s rodeným hovoriacim (AJ/NJ/RJ), stravné lístky, Multisport karta, mobil s dátovým tarifom, zvýhodnené tarify pre rodinu).

Svoj životopis/odkaz na LinkedIn zašli na adresu katerina.stejskalova[zavináč]aec.cz.
Tvoje osobné údaje budú spracovávané a uchovávané v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z., Zákon o ochrane osobných údajov a Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679, a to pre účely realizácie výberového konania. Spracovaním pre tieto účely je poverená materská spoločnosť AEC a.s., IČO 26236176. Osobné údaje budeme spracovávať počas prebiehajúceho výberového konania, najdlhšie však 6 mesiacov od ich zaslania. Kedykoľvek budeš môcť požiadať spoločnosť AEC s.r.o., IČO: 31384072 (správca) o prístup k tvojim osobným údajom, ich opravu, vymazanie, obmedzenie alebo namietať proti ich spracovaniu. Zároveň si oprávnený podať sťažnosť u dozorného úradu, pokiaľ sa domnievaš, že spracovanie nie je vykonávané v súlade s platnou legislatívou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme tím s mnohými odborníkmi a na trhu pôsobíme viac ako tridsať rokov. Pracujeme na zaujímavých projektoch rôznych veľkostí v rade IT odvetví, a to ako v komerčnej sfére, tak vo verejnom sektore. Stretávate sa s nimi každý deň, či už spravujete svoj bankový účet v mobile alebo si vyzdvihujete lieky pomocou elektronického predpisu.
Uplatnenie u nás teda nájdete v akomkoľvek IT odbore a na akomkoľvek mieste. Nájdete nás v okresnom meste aj Bruseli.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3738199  Megjelentetés dátuma: 13.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná zložka mzdy je od 1200 EUR brutto mesačne - presná výška mzdy sa odvíja v závislosti od odbornosti, skutočných znalostí, kvalifikácie a skúseností kandidáta