Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Spolupracujúci advokát

Advokátska kancelária Valach, Kišac, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Odmena spolupracujúceho advokáta bude závisieť od nadobudnutých skúseností a od dosiahnutých výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Advokátska kancelária Mihalda, Valach, Kišac, s. r. o. hľadá do svojho tímu spolupracujúceho advokáta s miestom pôsobenia v niektorom z nasledujúcich miest: Bratislava, Galanta, Nitra alebo Topoľčany.

Náplň práce bude stanovená podľa vzájomnej dohody, pričom predpokladáme výkon nasledujúcich činností:
- príprava právnych podaní,
- príprava právnych analýz a zmlúv,
- komunikácia a starostlivosť o klientov,
- zastupovanie klientov pred súdmi,
- odborné vedenie práce koncipientov,
- príprava zmluvnej dokumentácie,
- práca pre klientov zameraná najmä na obchodné právo, pracovné právo, verejné obstarávania.

V prípade Vášho záujmu nám prosím pošlite svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom na email: [email protected]

Zároveň si Vás dovoľujeme požiadať o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov, v opačnom prípade nebude Váš životopis spracovaný.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Vodičský preukaz

B

Pracovná pozícia je vhodná aj pre začínajúceho advokáta.

Advokátska kancelária poskytujúca právne služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3849169  Megjelentetés dátuma: 15.1.2020