Advokát (Senior Associate)

Advokátska kancelária Paul Q, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiacOd 2 500 EUR/mesiac. Odmena je predmetom dohody v závislosti od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Paul Q hľadáme nových, motivovaných senior právnikov - advokátov. Ponúkame prácu na zaujímavých projektoch v poprednej právnickej firme s dlhodobou perspektívou, ako aj skvelé príležitosti pre profesionálny a osobný rozvoj, v príjemnom pracovnom prostredí v kanceláriách v centre Bratislavy.

Hľadáme kandidátov s minimálne 3-ročnou praxou v oblasti práva, ideálne s profesionálnymi skúsenosťami v sektore poradenských služieb. Ovládanie anglického jazyka je výhodou.

- stabilná práca v poprednej právnickej firme s dlhodobou perspektívou;
- zaujímavé finančné ohodnotenie a transparentná štruktúra odmien;
- vynikajúce príležitosti pre profesionálny a osobný rast;
- spolupráca so slovenskými, ako aj medzinárodnými klientmi a pravidelná spolupráca so zahraničnými právnickými firmami;
- príležitosti pracovať na rôznych zaujímavých projektoch;
- možnosti na vzdelávanie a rozvoj;
- mladý a priateľský kolektív;
- moderné pracovné prostredie v centre Bratislavy;
- teambuildingové aktivity, občerstvenie pre zamestnancov.

Pošlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom a aktuálnou fotografiou. Vybraní kandidáti budú pozvaní na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

3

- odborná prax v slovenskom jazyku;
- vynikajúce znalosti slovenského práva;
- komunikatívnosť a schopnosť dohliadať na tím mladších kolegov;
- zmysel pre zodpovednosť a detail, flexibilita, lojálnosť.
- znalosť anglického jazyka je výhodou;

Paul Q je poprednou slovenskou advokátskou kanceláriou, s viac ako 30 ročnými skúsenosťami s poskytovaním právnych služieb pre slovenskú a medzinárodnú klientelu. Tím Paul Q tvorí 20 právnikov poskytujúcich právne poradenstvo najmä v oblasti obchodného a občianskeho práva, M&A, realitných projektov, projektového financovia, súdnych sporov, ochrany osobnosti a compliance. Kvalitu našich služieb oceňujú renomované nezávislé medzinárodné ratingové organizácie, a medzi poprednými poskytovateľmi právnych služieb sa pravidelne umiestňujeme aj v rámci relevantných slovenských rebríčkov a ankiet.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4340056  Megjelentetés dátuma: 13.7.2022  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac