Právny asistent

Advokátska kancelária Paul Q, s. r. o.

Miesto práce
Karadžičova 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si študentom práva a chceš si vyskúšať prácu v poprednej advokátskej kancelárii, možno hľadáme práve Teba. Pošli nám svoj životopis s krátkym motivačným listom a uchádzaj sa o miesto v našom tíme.

Čo bude Tvojou pracovnou náplňou?
- rôzne právne úlohy, napr. rešerš právnych predpisov a judikatúry, príprava jednoduchších podaní na súd, analýza právnych dokumentov,
- administratívne úlohy, napr. skenovanie a kopírovanie dokumentov, archivácia dokumentov a pod.
- kuriérske úlohy, napr. doručovanie dokumentov;
- komunikácia s úradmi, overovanie zápisov registrácií a štádií súdneho konania;
- právna podpora advokátov a koncipientov podľa potreby.

V závislosti od Tvojich zručností a motivácie Ti môžeme dať šancu prevziať väčšiu zodpovednosť a stať sa dôležitou súčasťou našich zaujímavých projektov. Hľadáme študentov na dlhodobú spoluprácu, ktorá pri vzájomnej spokojnosti môže pokračovať aj po skončení školy.

- príležitosť na osobný rozvoj a odborný rast;
- príležitosti na spoluprácu pri zaujímavých projektoch od medzinárodných klientov;
- príjemné pracovné prostredie v Twin City v centre Bratislavy;
- firemné akcie, občerstvenie pre zamestnancov;
- práca v priateľskom kolektíve;
- možnosť ďalšej spolupráce po ukončení štúdia.

Tvoj životopis nám prosím pošli spolu s krátkym motivačným listom a aktuálnou fotografiou.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- iniciatívny prístup k práci a proaktivita;
- záujem o vlastný rozvoj a zlepšovanie zručností;
- flexibilita;
- komunikatívny a spoľahlivý tímový hráč;
- aktívny vodič výhodou.

Paul Q je poprednou slovenskou advokátskou kanceláriou, s viac ako 30 ročnými skúsenosťami s poskytovaním právnych služieb pre slovenskú a medzinárodnú klientelu. Tím Paul Q tvorí 20 právnikov poskytujúcich právne poradenstvo najmä v oblasti obchodného a občianskeho práva, M&A, realitných projektov, projektového financovia, súdnych sporov, ochrany osobnosti a compliance. Kvalitu našich služieb oceňujú renomované nezávislé medzinárodné ratingové organizácie, a medzi poprednými poskytovateľmi právnych služieb sa pravidelne umiestňujeme aj v rámci relevantných slovenských rebríčkov a ankiet.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3286963  Megjelentetés dátuma: 13.5.2022  Alapbér (bruttó): 4 EUR/hod.