Advokátsky koncipient

Advokátska kancelária Valach, Kišac, s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
Základná mzda advokátskeho koncipienta je 700,- EUR a viac podľa nadobudnutých skúseností. Advokátskym koncipientom sú poskytované aj odmeny v závislosti od dosiahnutých výsledkov. Mzda advokátskych koncipientov je pravidelne zvyšovaná podľa odpracovaných rokov a nadobudnutých skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie právnych služieb, a to najmä príprava písomných podaní (návrhy na začatie konania, vyjadrenia a pod.) a zastupovanie klientov pred súdmi a štátnymi orgánmi, príprava zmlúv a analýz.

Do výberového konania sa môže prihlásiť aj budúci absolvent, študent 1. alebo 2. ročníka druhého stupňa v odbore právo.
Životopis a motivačný list je potrebné zaslať na e-mailovú adresu [email protected].
K žiadosti pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.
Po vyhodnotení zaslaných životopisov budú kontaktovaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Advokátska kancelária poskytujúca právne služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3599879  Megjelentetés dátuma: 24.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná mzda advokátskeho koncipienta je 700,- EUR a viac podľa nadobudnutých skúseností. Advokátskym koncipientom sú poskytované aj odmeny v závislosti od dosiahnutých výsledkov. Mzda advokátskych koncipientov je pravidelne zvyšovaná podľa odpracovaných rokov a nadobudnutých skúseností.