Odborný pracovník

Advokátska kancelária "Králik & Partners"

Miesto práce
Námestie Martina Benku 5, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 500 EUR/mesiacpodľa pracovných skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia s klientmi, súdmi, štátnymi orgánmi a účtovníkmi

1. životopisy v slovenskom jazyku poslať na adresu: [email protected]
2. k životopisu priložiť fotografiu
3. v spodnej časti životopisu uvedte že súhlasíte so spracovaním vasich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Srbský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Advokátska kancelária zaoberajúca sa obchodným, občianskym, trestným a medzinárodným právom súkromným (obchodným právom krajín západného Balkánu).
ID: 4030225  Megjelentetés dátuma: 2.5.2023  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac