Asistent - Asistentka

Advokátska kancelária "Králik & Partners"

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie chodu kancelárie, asistenčné služby pre pracovníkov kancelárie.
- Vedenie agendy – došlá a odoslaná pošta, prijaté a vystavené faktúry, pracovné a hospodárske zmluvy.
- vystavovanie faktúr;
- evidencia dochádzky, pokladne;
- komunikácia s klientmi, štátnymi orgánmi a účtovníkmi;
- prijem klientov;
- vedenie záznamu z porád.

1. Životopisy v SLOVENSKOM jazyku posielajte na mailovú adresu: [email protected]

2. K životopisu priložte fotografiu, inak žiadosť nebude akceptovaná (ak ju máte priloženú v životopise, nemusíte posielať ďalšiu).

3. V spodnej časti životopisu uveďte, že súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Srbský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

dochvíľnosť, pedantnosť, spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie.

Advokátska kancelária zaoberajúca sa obchodným, občianskym, trestným a medzinárodným právom súkromným (obchodným právom krajín západného Balkánu).
ID: 2197635  Megjelentetés dátuma: 21.11.2023  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac