Advokátsky koncipient

Advokátska kancelária JURIKA & KELTOŠ, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 300 EUR/mesiacNástupný plat od 1300 EUR, výkonnostná zložka závislá od produktivity zamestnanca, môže presiahnuť ( aj niekoľkonásobne ) výšku základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie právnej agendy
- Komunikácia s klientom
- Účasť na pojednávaniach
- Príprava a pripomienkovanie zmlúv, právnych stanovísk a iných písomností

- Príjemné pracovné prostredie v centre mesta
- Možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu
- Kontinuálne vzdelávanie a zvyšovanie kvalifikácie
- Príležitosť profesného rastu ako aj finančného ohodnotenia podľa výkonu
- Plne hradené obedy

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.5.2024 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právnické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou, nie však podmienkou, je prax v advokátskej kancelárii 1 rok ( aj počas štúdia )

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od nášho budúceho kolegu očakávame:
- skutočný záujem o kariéru advokáta
- komplexné znalosti právnych predpisov najmä v oblasti obchodného a občianskeho práva
- nadštandardnú úroveň písomného prejavu a výborné komunikačné zručnosti
- samostatnosť, analytické myslenie, lojálnosť,

Advokátska kancelária poskytujúca právne služby najmä v oblasti obchodného, občianskeho, pracovného a správneho práva.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominika Balážová
E-mail: poslať životopis
ID: 875402  Megjelentetés dátuma: 16.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac