Advokátsky koncipient

Advokátska kancelária JUDr. Marián Kurhajec, s. r. o.

Miesto práce
Bajkalská 13, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava a vypracovanie zmluvnej dokumentácie a právnych analýz v rôznych právnych
oblastiach.
- Príprava a vypracovanie iných právnych dokumentov (žaloby, opravné prostriedky,
vyjadrenia) pre účely súdu a iných orgánov verejnej moci.
- Zastupovanie klientov v súdnych konaniach.
- Komunikácia so súdmi a inými orgánmi verejnej moci.
- Sledovanie legislatívnych zmien.

- Možnosť rozšíriť teoretické znalosti a praktické skúsenosti.
- Osobný prístup školiteľa.
- Práca v priateľskom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup k práci, lojálnosť, spoľahlivosť a samostatnosť.
Znalosť nemeckého jazyka je výhodou.

Advokátska kancelária so sídlom v Bratislave zaoberajúca sa najmä obchodným, finančným a občianskym právom.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3816091  Megjelentetés dátuma: 12.2.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac