Advokátsky koncipient

Advokátska kancelária JUDr. Jakub Mandelík, s. r. o.

Miesto práce
Heydukova 12, Bratislava
Termín nástupu
30.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1500 EUR v závislosti od praxe a vzdelania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komplexná prax advokátskeho koncipienta v oblasti sporovej a nesporovej agendy, so zameraním na občianske a obchodné právo

polročné bonusy podľa pracovných výsledkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dosahované kvalitné študijné výsledky, pozitívny prístup k pracovným povinnostiam, záujem o trvalý odborný rast, lojálnosť, komunikatívnosť

JUDr. Jakub Mandelík, PhD. pôsobí v advokácii už dvadsiaty rok (od mája 2004). Advokátska kancelária sa od svojho založenia dynamicky rozvíja. Pre nárast klientely a spolupracovníkov v priebehu rokov 2010 a 2011 došlo v máji 2011 k transformácii kancelárie na spoločnosť s ručením obmedzeným.

Advokátska kancelária poskytuje poradenstvo so zameraním na občianske právo, obchodné právo, komunálne právo, pracovné právo, nehnuteľnosti a stavebné právo, ústavné právo, poistné právo, autorské právo, zdravotnícke a správne právo.

Cieľom kancelárie je poskytovať komplexné služby, vždy podľa aktuálnych potrieb klienta a podľa možnosti k jeho úplnej spokojnosti. Za tým účelom kancelária poskytuje právne služby v úzkej súčinnosti s odborníkmi v ďalších oblastiach a poradenských odvetviach. Kancelária svojim klientom poskytuje kompletné právne poradenstvo v slovenskom, českom a anglickom jazyku, ako aj v iných jazykoch, prostredníctvom svojich zamestnancov i partnerov.

Pre ďalšie podrobnosti pozri: www.mandelik.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3386759  Megjelentetés dátuma: 10.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1500 EUR v závislosti od praxe a vzdelania