Advokátsky koncipient/Právny asistent

Advokátska kancelária FARDOUS PARTNERS s.r.o.

Miesto práce
Námestie SNP 14, 811 06 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 1 000 EUR/mesiac500-1000 eur/mes. brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- právny rešerš, monitoring aktuálnych zmien právnych predpisov- príprava právnych analýz, stanovísk a vyjadrení v slovenskom a anglickom jazyku,
- príprava a pripomienkovanie zmlúv a iných právnych dokumentov v slovenskom alebo anglickom jazyku,
- príprava rôznych podaní adresovaných súdom, orgánom štátnej správy a pod.,
- administratívne práce,
- komunikácia s klientami, spoločnosťami, štátnymi orgánmi, atď.
- doručovanie dokumentov
- práca podľa jednotlivých pokynov právnikov a advokátov

- práca v mladom kolektíve,
- možnosť profesijného rastu,
- získanie odborných a praktických vedomostí
- práca v stabilnej spoločnosti
- pracovné prostredie v centre mesta
- prístup k odbornej literatúre
- flexibilná pracovná doba

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu pošlite prosím svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom e-mailu na adresu: [email protected], alebo poštou na adresu: Advokátska kancelária FARDOUS PARTNERS s.r.o., Námestie SNP 14, 811 06 Bratislava.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Mac OS - Základy

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady: flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť, komunikačné zručnosti, schopnosť teamovej práce, lojálnosť, záujem prehĺbiť svoje znalosti a získať prax potrebnú pre výkon ďalšej právnej praxe.

Znalosti: Požadujú sa odborné (teoretické) znalosti z oblasti občianskeho, obchodného, rodinného a trestného práva.

Prax: Predchádzajúca prax v advokátskej kancelárii a/alebo na právnom oddelení spoločnosti (príp. banky, poisťovne) je výhodou (v CV uveďte výlučne relevantnú právnu prax).

Advokátska kancelária FARDOUS PARTNERS s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2013, pričom vznikla transformáciou advokátskej kancelárie jej zakladajúcej spoločníčky a konateľky JUDr. Renáty Fardousovej, ktorá vykonáva činnosť advokáta s bohatými skúsenosťami už od roku 1994. Advokátska kancelária FARDOUS PARTNERS s.r.o. a členovia jej tímu sa špecializujú najmä v oblasti insolvenčného práva, sporovej a nesporovej agendy v rámci súkromného práva, práva duševného vlastníctva a v poslednom období zastrešujeme viaceré developerské projekty v Bratislavskom kraji menšieho významu. V súčasnosti zastupujeme niekoľko tisíc retailových veriteľov voči finančnej skupine pôsobiacej na Slovensku ako aj v iných Európskych krajinách.

Okrem uvedeného vykonávame právne poradenstvo a poskytujeme právne zastúpenie v niekoľkých stovkách sporov v oblasti občianského, obchodného a insolvenčného práva, ako aj pri riešení mimosúdnych sporov s vysokou úspešnosťou.

V neposlednom rade už dlhé roky zabezpečujeme právne poradenstvo v oblasti športového práva, ako aj v iných súvisiacich oblastiach pri zastupovaní športových zväzov a občianskych združení združujúcich športovcov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1510665  Megjelentetés dátuma: 9.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 500 - 1 000 EUR/mesiac500-1000 eur/mes. brutto