Advokátsky koncipient

Advokátska kancelária Consiliaris, s. r. o.

Miesto práce
Ružová dolina 8, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie právnych služieb klientom spoločnosti, príprava a pripomienkovanie zmlúv a iných právnych dokumentov, príprava právnych analýz a stanovísk, súdnych podaní, zastupovanie klientov v konaniach pred súdmi a inými orgánmi, vykonávanie právnych auditov v spolupráci s advokátom, komunikácia so súdmi a inými orgánmi, vymáhanie pohľadávok, vykonávanie ďalších činností podľa pokynov zamestnávateľa.
Časť náplne práce bude vykonávaná v anglickom jazyku. Z tohto dôvodu očakávame od záujemcom výbornú znalosť anglického jazyka (slovom a písmom na vysokej odbornej úrovni, vrátane právnej terminológie).

Možnosť profesionálneho rastu v mladej advokátskej kancelárii.

V prípade záujmu o pozíciu advokátskeho koncipienta žiadame uchádzačov o zaslanie profesijného životopisu v slovenskom a anglickom jazyku elektronicky, na nižšie uvedenú emailovú adresu.
Vopred ďakujeme za zaslanie životopisov, na osobný pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači..

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Máme záujem o advokátskeho koncipienta, ktorý je zodpovedný a lojálny, má analytické myslenie a záujem o prácu, výbornú znalosť práva a anglického jazyka, vrátane právnej terminológie. Od advokátskeho koncipienta tiež očakávame kvalifikovaný písomný a ústny prejav, precíznosť, dôslednosť, reprezentatívne vystupovanie a konštruktívny prístup k pracovným zadaniam..

Advokátska kancelária Consiliaris, s. r. o. s tímom mladých právnikov poskytuje komplexné právne služby vo viacerých odvetviach práva na slovenskom trhu poskytovania právnych služieb.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2937434  Megjelentetés dátuma: 19.2.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou