Advokátsky koncipient

Advokátska kancelária Bröstl & Čentík s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
marec/apríl 2020
Od 750 EUR/mesiacspodná hranica sa vzťahuje na skúšobnú dobu. Popri mzde sa určuje systém bonusového odmeňovania. Mzdové podmienky sú určované individuálne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie právnych služieb v oblasti súkromného práva (obchodné, občianske a pracovné právo) a v oblasti sporovej súdnej agendy, najmä:
• príprava právnych analýz, stanovísk a vyjadrení
• príprava resp. posudzovanie zmlúv a iných právnych dokumentov
• príprava podaní pre súdy a iné orgány verejnej moci
• zber, triedenie a analýza informácii

práca v mladom a dynamickom kolektíve
flexibilné pracovné podmienky

Životopisy v slovenskom jazyku, spolu s motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov, zasielajte na e-mail adresu: [email protected]

Uchádzači budú vybraní na základe stanovených kritérií a následne pozvaní na pohovor. Nevyhovujúci uchádzači nebudú kontaktovaní. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• 1-2 roky praxe v právnickej profesii výhodou, nie podmienkou
• schopnosť samostatného uvažovania, kritického myslenia a tímovej práce
• vysoká úroveň písomného prejavu
• motivácia a chuť pracovať, záujem o aktuálne právne dianie a otázky

Rastúca advokátska kancelária aktuálne s 5 právnikmi, so skúsenosťami z práva obchodných spoločností, zmluvného práva, zastupovania pred súdmi, ochranou osobnosti a dobrej povesti právnickej osoby, pozemkového práva (predaj a nájom poľnohospodárskych pozemkov). Právny servis je poskytovaný prakticky vo všetkých oblastiach práva s výnimkou trestného práva. Spoľahlivosť, komplexná ochrana záujmov klientov a profesionálny prístup ku klientom. Advokátska kancelária je partnerom projektu ulpianus.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3562889  Megjelentetés dátuma: 2.3.2020  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac