Obchodník v Brně 31.500 Kč + bonusy až 70.000 Kč

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Brno-město, Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 100 000 Kč/měsíc50000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracuj v Blue Ocean Management, kde se naučíš být excelentním obchodníkem. Investuj svůj čas a energii do společnosti, která si toho váží a vrátí ti to v podobě slušných peněz a přátel v týmu.

Jak bude vypadat tvůj den
* Setkáváme se vždy ráno v naši kanceláři v 8 hodin.
* Ráno začínáme poradou, školením nebo meetingem popřípadě si dáme společnou snídani.
* Kolem deváté hodiny si domlouváme schůzky s klienty a po obědě odjíždíme za našimi zákazníky na schůzky.
* Schůzky máme do sedmnácté až osmnácté hodiny.
* Každý den je trochu jiný a práce u nás není nikdy stejná

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Perfektní vzdělávací systém budující tvé dovednosti, pracovní etiku a zdravé sebevědomí.
* Zkušené a sympatické manažery, kteří ti pomohou stát se mistrem ve své práci.
* Spravedlivý kariérní systém, který ti umožní růst hned jak na to máš.
* Super partu kamarádů-kolegů, kteří tě podrží a časem se stanou bez nadsázky tvou druhou rodinou.
* Nástupní fix 31.500 Kč + bonusy až 70.000 Kč

Kdo tě bude vést

Tomáš Šmíd - Manager pobočky Brno
„Není čas ztrácet čas!“

Tomáš se do práce u firmy vrhl po hlavě a díky svému tahu na branku kariérně rychle vyrostl. Firmu již několik let chápe jako svou rodinu a svůj tým jako opravdové přátele. Práce u firmy ho naučila především pokoře, trpělivosti, víře v sebe sama a disciplíně.

Tomáš díky svému systematickému přístupu zvládá lidi zaškolit a dostat do výkonu v rekordním čase.

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

„Blue Ocean Management je firma s dlouhou historií a plnou silných lidských příběhů.“

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Pokud máš komunikativní a pozitivní osobnost, pomůže ti to ve výběrku i v kariéře.
* Je třeba abys byl schopný udržet krok s naším vzdělávacím systémem a na začátku toho na tebe bude hodně. Takže učenlivost a výdrž.
* Musíš být pracovitý a schopný se do práce zakousnout a vydržet i v případě, že ti to zprvu nepůjde. My to s tebou nevzdáme, ale očekáváme to samé i od tebe.
* Měl bys mít své sny a plány, představu o tom, čeho chceš v životě dosáhnout.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3765618  Megjelentetés dátuma: 21.11.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 50 000 - 100 000 Kč/měsíc50000