Líder výroby / špičková technológia v automotive / napr. pre ambiciózneho strojára s praxou vo vedení ľudí

Aduco, s. r. o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacZákladná mzda OD 2000,-EUR btto na základe SKÚSENOSTÍ a SCHOPNOSTÍ kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie časti oddelenia výroby - priame vedenie 4 Supervízorov výroby, nepriame vedenie cca 60 Operátorov výroby
• zodpovednosť za dosahovanie cieľov výroby, kvality a bezpečnosti zverenej časti výroby napr. scrap level, OEE, produktivita, počet vyrobených ks, správny „mix“ ks
• revidovanie stavu výroby za predchádzajúci deň a plánovanie priorít (DIGITÁLNY zber dát na daných linkách)
• analýza príčin nezhôd, nastavenie a implementácia korektívneho a preventívneho akčného plánu
• participácia na vytváraní denného plánu výroby
• vedenie denných porád daného oddelenia výroby a účasť na denných poradách s inými oddeleniami
• spracovanie dochádzky priamych podriadených
• zastupovanie Manažéra výroby v čase jeho neprítomnosti
• zabezpečenie neustáleho zlepšovania výroby (Kaizen, eliminácia strát, navrhovanie riešení )
• zodpovednosť za implementáciu 5S
• príprava podkladov k rozpočtu

• stabilné prostredie v rýchlo rastúcej medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej
v automobilovom segmente
• osobnostný a kariérny rast
• flexibilný pracovný čas
• jazykové kurzy , "soft & hard skills" tréningy
• príspevok do dôchodkového piliera, príspevok na dopravu, stravné lístky nad rámec ZP, firemné akcie

Ak je " strojarina" Vašim koníčkom, radi vyhodnocujete výrobné dáta, ale aj práca s ľuďmi vo výrobe je Vám blízka, vyhovuje Vám dynamické výrobné prostredie a ste schopný komunikovať anglicky na mierne pokročilej úrovni, tak hľadáme práve Vás.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Ak hľadáte prácu v stabilnej medzinárodnej výrobnej spoločnosti, zaujíma vás automobilový svet, chcete spoznať ŠPIČKOVÉ technológie a rozvíjať svoje skúsenosti, urobte prvý krok zaslaním životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor, ideálne strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

• pracovná skúsenosť na obdobnej pozícii z výrobného prostredia, automotive výhodou
• skúsenosť s vedením ľudí min. 3 roky
• znalosť KPI vo výrobe
• AJ – komunikácia na mierne pokročilej úrovni
• schopnosť pracovať v rýchlo sa meniacom prostredí
• schopnosť pracovať samostatne, schopnosť riadiť tím zamestnancov
• zodpovedný prístup

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.
ID: 4036306  Megjelentetés dátuma: 19.2.2021  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac