Kontrolór kvality_nová pozícia_navyšovanie výroby

Aduco, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
podľa dohody
800 EUR/mesiacZákladná brutto mzda 800 Eur; priemerná mesačná brutto mzda na pozícii s príplatkami je cca 1050-1100 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola komponentov na základe inštrukcií
* po posúdení výsledkov kontroly kvality uvoľňovanie komponentov / polovýrobkov pre výrobu a výrobkov pre zákazníka
* blokovanie a odblokovanie výrobkov na základe posúdenia kvality,
* spracovanie protokolov o výsledkoch kontroly,
* meranie na spektrometri, Röntgene, 3D meracom zariadení,
* správa a aktualizácia dokumentácie kvality
* trénovanie operátorov pri novozavedených kontrolách kvality vo výrobe

*Práca v rýchlo sa rozvíjajúcej výrobnej spoločnosti
* Výhody rodinného prostredia zahraničnej spoločnosti
* Zaujímavý bonusový systém (bonusy za dochádzku, za podiel na výsledkoch spoločnosti a iné)
* Príspevok do dôchodkového piliera, príspevok na dopravu
* Jazykové kurzy, vzdelávanie zamestnancov
* Spoločenské akcie pre zamestnancov

Ak máš aj krátku skúsenosť s posudzovaním kvality výrobkov vo výrobe, si schopný vidieť nedostatky kvality na komponentoch a výrobkoch a vieš na nich upozorniť, vieš niekomu vysvetliť základný postup kontroly kvality, môžeš pracovať na zmeny a chceš sa podieľať na vylepšovaní kvality výroby, hľadáme práve TEBA!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre stabilnú a úspešnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť. Pôsobí v oblasti spracovateľského priemyslu a jej materská spoločnosť má viac ako storočnú tradíciu. Patrí medzi najväčšie nemecké firmy vyrábajúce komponenty tlakovým odlievaním z hliníkových zliatin pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

kontrola kvality vo výrobe

Počet rokov praxe

1

* Skúsenosti z výroby na obdobnej pracovnej pozícii (kvalita) minimálne 1 rok
* Čítanie technických výkresov (základné parametre z výkresov)
* Ochota pracovať na zmeny (4-zmenná prevádzka)
* Precíznosť a dôslednosť v práci
* Schopnosť vidieť detaily

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.
ID: 3965543  Megjelentetés dátuma: 25.11.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac