Leader of production maintenance support (with English, willing to learn German)

Aduco, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
podľa dohody
1 800 EUR/mesiacZákl. zložka mzdy OD 1.800 Eur brutto; VÝSLEDNÁ základná mzda sa bude odvíjať od seniority kandidáta, jeho skúseností, schopností a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Plánovanie preventívnej údržby
* Koordinácia externého servisu strojov a zariadení
* Energomanažment závodu (sledovanie, vyhodnocovanie, základné analýzy)
* Plánovanie a zabezpečenie externých servisov, odborných prehliadok a revízií
* Projektový manažment - koordinácia inštalácie nových technických zariadení a
ich odovzdanie do výroby
* Aktívna komunikácia s výrobným oddelením, manažmentom závodu a
s kolegami z materskej spoločnosti
* Aktívna podpora pri implementácii SAP PM (budúci Key User SAP PM )
* Vedenie malého tímu technickej podpory
* Podpora v manažmente náhradných dielov
* Navrhovanie a implementácia zlepšovacích návrhov
* Reporting

* Práca v rýchlo sa rozvíjajúcej výrobnej spoločnosti
* Výhody rodinného prostredia zahraničnej spoločnosti
* Zaujímavý bonusový systém (bonusy za dochádzku, za podiel na výsledkoch spoločnosti a iné)
* Príspevok do dôchodkového piliera, príspevok na dopravu
* Jazykové kurzy, vzdelávanie zamestnancov
* Spoločenské akcie pre zamestnancov

Ak máš niekoľkoročnú skúsenosť z údržby vo výrobnej spoločnosti, ovládaš NJ na mierne pokročilej úrovni (schopnosť porozumieť konverzácii), poznáš logiku energomanažmentu, máš skúsenosť s komunikáciou s dodávateľmi, chceš sa aktívne podieľať na technickej podpore výroby, hľadáme práve TEBA!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre stabilnú a úspešnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť. Pôsobí v oblasti spracovateľského priemyslu a jej materská spoločnosť má viac ako storočnú tradíciu. Patrí medzi najväčšie nemecké zlievarne, vyrábajúce komponenty tlakovým odlievaním z hliníkových zliatin pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

min. 7 rokov praxe v oblasti údržby

* Technické vzdelanie (preferencia elektro, strojárstvo)
* Prax na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti min. 3 roky
* Skúsenosti s plánovaním preventívnej údržby
* Skúsenosť s vedením tímu - výhodou
* Skúsenosť s používaním SAP PM - výhodou
* Anglický jazyk na pokročilej úrovni s ochotou učiť sa NJ alebo Nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni
* Znalosti automotive nástrojov, noriem (IATF 16949)
* Technické a analytické myslenie, samostatnosť
* Schopnosť asertívnej komunikácie
* Osvedčenie §21

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.
ID: 3945402  Megjelentetés dátuma: 31.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac