Mzdový účtovník

ADP - audit, dane, poradenstvo, s.r.o.

Miesto práce
Blagoevova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.06.2021
1 300 EUR/mesiacOd 1300 EUR mesačne brutto, v závislosti od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komplexné spracovanie miezd pre klienta, spracovanie miezd pre cca 500 zamestnancov, cudzincov
zabezpečovať legislatívne a ďalšie povinnosti v súvislosti s realizáciou miezd a mzdovou agendou pre klienta
zabezpečovať činnosti v oblasti personalistiky v súlade s legislatívnymi požiadavkami
zodpovednosť za proces nahlasovania, oznamovania zmien a odhlasovania zamestnancov voči štátnym a iným orgánom a organizáciám
spracovanie DPFO typ A pre cca 100 ľudí
mzdy sú spracovávané v účtovnom programe Olymp

flexibilita pracovného času,
nadštandardné pracovné a sociálne prostredie
firemné akcie pre zamestnancov
práca v príjemnom kolektíve
po zaškolení, možná práca formou home office

Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Prosím zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku najlepšie v elektronickej forme.

Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte, aby spoločnosť ADP - audit, dane, poradenstvo, s.r.o., spracovávala Vaše osobné údaje v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Základy
ALFA - Pokročilý
OMEGA - Základy
KROS Olymp - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 2 roky praxe na pozícii mzdový účtovník

Počet rokov praxe

2

skúsenosti so spracovaním miezd pre 300 a viac zamestnancov,
spoľahlivosť, precíznosť, odolnosť voči stresu, flexibilita, dobré komunikačné schopnosti
aktívny a samostatný prístup k riešeniu zverených úloh

Spoločnosť zaoberajúca sa najmä outsourcing účtovníctva, miezd, daňovým poradenstvom a auditom. Viac informácii nájdete na našej webovej stránke www.adpgroup.sk.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3480340  Megjelentetés dátuma: 8.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac