Architekt

ADOM. M STUDIO s.r.o.

Design Factory - Bratislava, Bottova 2, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektový proces od architektonickej štúdie až po realizačnú dokumentáciu. Dôraz kladený na prezentáciu a vizualizáciu.

Práca v mladom kolektíve.

Portfólio podmienkou. Krátky životopis /príp. referencie a prehľad najlepších prác/ zasielajte na e-mail:[email protected]
Vo všetkých dokumentoch zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. Na ústny pohovor budú pozvaní iba tí účastníci, ktorí spĺňajú požiadavky našej spoločnosti. Nástup možný aj ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
SketchUp - Pokročilý
Autodesk 3ds Max - Pokročilý
Autodesk Revit Architecture - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre túto pozíciu je nutné mať isté skúsenosti v obore, funkcionalistické cítenie, výbornú schopnosť vizualizácie a perfektné ovládanie anglického jazyka.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti – ADOM . M STUDIO s.r.o. je spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2003. Pôsobí v oblasti dizajnu, architektúry, urbanizmu a stavebnej výroby. Jej hlavná pracovná náplň je architektonické navrhovanie, vypracovanie projektovej dokumentácie a realizácia stavieb a interiérov. Od roku 2005 náš profesionálny team prevádzkuje aj dva kultúrno- spoločenské priestory Design factory a Refinery Gallery a realizuje aj spoločenské podujatia a eventy pre domácu a zahraničnú klientelu.
Design factory sa orientuje na projekty prezentujúce súčasnú medzinárodnú i domácu architektúru, dizajn a umenie. Organizujeme rôznorodé spoločenské podujatia, výstavy, prednášky a workshopy. V rámci vzdelávania od r. 2006 robíme workshopy design factory college, ktoré deti vedú k estetike, umeniu, dizajnu a architektúre. V rámci projektov Industrial Day sme od r. 2009 prezentovali: výstavu fotografií revitalizovaných industriálnych pamiatok v ČR, SR a vo svete, Premena priemyselných pamiatok Nemecka (2011) s prednáškou A. Föhla z Národnej asociácie pamiatkarov Nemecka, Štruktúra a architektúra – výstava post industriálneho dedičstva Horného Sliezska, r. 2016 bol venovaný bratislavskému Zimnému prístavu a jeho pamiatkam. V r. 2019 sme sa venovali mapovaniu okolia bývalej rafinérie Apollo.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3070077  Megjelentetés dátuma: 6.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou