Zmenový inšpektor kvality - automotive - 3 zmeny - PO - PIA

Adler Pelzer Automotive Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vstupná a výstupná kontrola, kontrola prvého a posledného kusu, audit výrobku
• Podpora pri príprave kvalitárskej dokumentácie pre účely výroby
• Príprava dokumentácie pre proces prvotného vzorkovania, certifikátu o zhode a ostatné dokumenty protrebné k uvoľneniu výrobku
• Udržiavanie záznamov o kontrole, kalibrácii a uvoľnení nástrojov
• Vykonávanie meraní na všetkých meracích prístrojoch (vrátane 3D zariadenia, konturografu,...)
• Tímová práca s výrobou s cieľom dosiahnutia dodávok zákazníkom v termíne

• nástupný plat 900 €/brutto, po ukončení skúšobnej doby 1000 €/brutto
+ variabilná zložka 300 eur
• 5 € stravné lístky (zamestnanec hradí 1 €)
• zázemie stabilnej spoločnosti

• skúsenosti s prácou v oblasti kvality v automobilovom priemysle resp. v priemyselnej výrobe aspoň 1 rok výhodou
• samostatnosť, zodpovedný prístup k práci, flexibilita,manuálna zručnosť
• zodpovednosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Skupina Adler Pelzer je predním dodavateľom akustických interiérových dielov pre automobilový priemysel. Spoločnosť má 15 000 zamestnancov vo viac ako 100 výrobných závodoch a slúži všetkým významným svetovým výrobcom automobilov ako systémový dodávateľ a vývojový partner.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3371032  Megjelentetés dátuma: 12.3.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac