Lean specialist (skúsenosti z automotive)

Adler Pelzer Automotive Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1300 € (samozrejme, dohodnutá mzda zavisí od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Metodické vedenie tímov v procese drobného zlepšovania
- Identifikácia príležitosti zlepšovania (hľadanie a odstraňovanie neefektivity)
- Sledovanie, vyhodnocovanie a posudzovanie zlepšovacích návrhov
- Riešenie vybraných projektov vedúcich k stabilizácii procesov
- Návrhy, riešenia a opatrenia pre zabezpečenie efektivity výroby

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť podieľať sa na rozbehu nového závodu

miesto výkonu práce: Devínska Nová Ves, firma vyrába koberce pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

praktické myslenie, schopnosť nájsť riešenie problému, flexibilita, pozitívne myslenie, znalosť postupov zlepšovania

Skupina Adler Pelzer je predním dodavateľom akustických interiérových dielov pre automobilový priemysel. Spoločnosť má 15 000 zamestnancov vo viac ako 100 výrobných závodoch a slúži všetkým významným svetovým výrobcom automobilov ako systémový dodávateľ a vývojový partner.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2798369  Megjelentetés dátuma: 30.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300 € (samozrejme, dohodnutá mzda zavisí od skúseností)