Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Tlačiar/ka

ADHESIVE TAPES s.r.o

Miesto práce
Čaňa
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiacVianočné odmeny. Team building-y...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha Flexotlačoveho stroja (výroba lepiacich pások s potlačou a etikiet s potlačou)
Obsluha stroja na výrobu polymérových štočkov.
Miešanie farieb.

Pracovná doba pracoviska je pracovné dni 8:00 - 16:30.
Doprava KE- Čaňa - KE je zabezpečená - ZADARMO. Obedy sa objednávajú z dvoch na výber reštaurácii a sú PREPLACANÉ.

V prípade záujmu nám pošlite CV a čo najpodrobnejší popis skúseností v polygrafickej oblasti ak nemáte skúsenosti zaučíme Vás.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

flexotlač

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Treba byt zručný ostatné všetko sa dá naučiť .

ADHESIVE TAPES, s.r.o. je spoločnosť, ktorá má stále rastúcu tendenciu a je popredných výrobcov a dodávateľov lepiacich pások s potlačou ,bariérových pások s potlačou a etikiet v Európe. Okrem výroby sa venuje aj predaju obalového materiálu a pôsobí na trhu už 15 rokov- www.lepiacepasky.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4036965  Megjelentetés dátuma: 19.6.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac