Mzdový účtovník – účtovník podvojného účtovníctva

ADELI s.r.o.

Miesto práce
Hlboká 45, Piešťany, Okres Piešťany
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 900 EUR (v závislosti od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletné vedenie personálnej a mzdovej agendy,
- príprava pracovných zmlúv a ostatných materiálov v oblasti personalistiky podľa potrieb a požiadaviek vedenia spoločnosti,
- vystavovanie dokumentov súvisiacich s uzavretím a ukončením pracovného pomeru zamestnancov,
- spracovanie a kontrola dochádzky, výpočet miezd a odvodov,
- komunikácia s poisťovňami a štátnymi inštitúciami v personálnej a mzdovej oblasti,
- spracovanie mesačných výkazov a hlásení,
- príprava štatistických výkazov,
- vedenie vybraných oblastí podvojného účtovníctva,
- spolupráca na mesačných uzávierkach a príprava reportov pre vedenie spoločnosti.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- veľmi dobrá znalosť Zákonníka práce, aktuálne platných zákonov v oblasti miezd a podvojného účtovníctva,
- zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, diskrétnosť,
- znalosť práce so softvérom Olymp a Omega výhodou.

ADELI Medical Center je prestížna medzinárodná spoločnosť so 17 ročnou tradíciou, ponúkajúca špičkovú neurorehabilitačnú liečbu. Svojimi výsledkami dokazuje široké možností zlepšovania zdravotného stavu pacientov trpiacimi následkami detskej mozgovej obrny, po náhlej mozgovej príhode, po kraniotraume a pod. Doteraz sa v nej liečili ľudia z 63 krajín sveta.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3736508  Megjelentetés dátuma: 10.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 900 EUR (v závislosti od skúseností)