Pracovník pokladne - účtovník

ADELI s.r.o.

Miesto práce
Hlboká 45, Piešťany, Okres Piešťany
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacod 900 € (v závislosti od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhotovovanie prvotných účtovných dokladov - príjmové a výdavkové doklady
- druhové členenie dokladov podľa nákladov
- vedenie pokladničnej knihy
- zaúčtovanie dokladov do účtovného programu
- znalosť práce s účtovným programom Omega výhodou
- objednávanie, evidencia a výdaj kancelárskych potrieb
- evidencia a výdaj stravných lístkov
- vedenie vybraných oblastí podvojného účtovníctva

Svoje životopisy zasielajte e-mailom na [email protected], pričom v predmete žiadosti uveďte názov pracovnej pozície.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

ADELI Medical Center je prestížna medzinárodná spoločnosť so 17 ročnou tradíciou, ponúkajúca špičkovú neurorehabilitačnú liečbu. Svojimi výsledkami dokazuje široké možností zlepšovania zdravotného stavu pacientov trpiacimi následkami detskej mozgovej obrny, po náhlej mozgovej príhode, po kraniotraume a pod. Doteraz sa v nej liečili ľudia z 63 krajín sveta.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3713467  Megjelentetés dátuma: 19.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 EUR/mesiacod 900 € (v závislosti od skúseností)