Logopéd

ADELI s.r.o.

Miesto práce
Hlboká 45, Piešťany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ vyplácanie bonusov po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné vykonávanie preventívnej, diagnostickej a terapeutickej činnosti v oblasti narušenej komunikačnej schopnosti u detí aj dospelých.

- možnosť ubytovania počas skúšobnej doby
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logopédia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, zodpovedný prístup k práci, otvorenosť voči novej skúsenosti, psychická odolnosť.

ADELI Medical Center je prestížna medzinárodná spoločnosť so 17 ročnou tradíciou, ponúkajúca špičkovú neurorehabilitačnú liečbu. Svojimi výsledkami dokazuje široké možností zlepšovania zdravotného stavu pacientov trpiacimi následkami detskej mozgovej obrny, po náhlej mozgovej príhode, po kraniotraume a pod. Doteraz sa v nej liečili ľudia z 63 krajín sveta.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3708854  Megjelentetés dátuma: 7.6.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac