Vodič dodávky do 3,5t medzinárodná doprava

AdEK SK s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
750 EUR/mesiacstravné + odmeny. Príspevok do 3. dôchodkového piliera.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Druh vozidla: Renault Master - valník , plachtová dodávka do 3,5t
Miesto práce: SR, CZ, AT, DE (občasne BENELUX, FR, CH, IT)
Termín nástupu: ihneď (alebo podľa dohody)
Druh pracovného pomeru: zamestnanec, plný úväzok
Vzdialenosť od sídla firmy maximálne do 1h.

Vodiči medzinárodnej nákladnej dopravy sú integrálnou súčasťou globálneho trhu a za svojim chrbtom doslova nesú produkty trhu. Hlavnou náplňou ich práce je:
- bezpečné, šetrné a zodpovedné vedenie motorového vozidla
- aktívna komunikácia s dispečerom
- zabezpečenie nákladu voči pohybu a poškodeniu
- dohľad nad nakládkou/vykládkou nákladu (v prípade dohody pomoc s touto činnosťou)
- technická údržba
- vizuálna kontrola pred/po jazde
- stav/doplnenie/výmena kvapalín + pneumatík + svetiel
- monitorovanie STK a servisu
- čistenie interiéru a exteriéru
Vodiči majú vozidlá pridelené (občas pre výpadok kolegu, servis, nakládku sa vozidlá na jednu cestu vymenia). Jazdí sa samostatne. Parkovanie vozidla podľa dohody. Prepravuje sa zväčša paletový tovar a stroje.
Cesty sú rozplánované zväčša na 5 dní. Veľké pauzy sa vykonávajú doma. Soboty a nedele sa občas prichádza a odchádza podľa potreby a možností výkonu.

Oceňujeme dlhodobú lojalitu
Príspevok do 3.DDP
Vozidlá sú pre osádku životne poistené

Snažíme sa o vytvorenie príjemnej atmosféry pri pohovore. Aby sme ju mohli nastaviť, musíme sa dohodnúť na čase pohovoru. Kontaktujte nás o naplánovanie stretnutia.
Na pohovore Vám bližšie opíšeme pracovné miesto a spoločnosť. Vzájomnou výmenou informácií získame informácie o Vašich doterajších skúsenostiach.
Prineste si minimálne občiansky preukaz a vodičský preukaz. Iné doklady a dokumenty pre preukázanie Vašich schopností podľa Vášho uváženia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vyžaduje sa prax v medzinárodnej doprave

Počet rokov praxe

2

- vodičský preukaz B (C je výhoda)
- zdravotná prehliadka, psychotesty
- stredoškolské vzdelanie
- lojalita, diskrétnosť, spoľahlivosť, iniciatíva a psychická výdrž
- základy "šoférskej" nemčiny
- základná technická zdatnosť

Rodinná spoločnosť AdEK SK pôsobí v odvetví expresnej medzinárodnej cestnej dopravy od roku 1992. Z jednej Ávie je aktuálne flotila 12 vozidiel, obsluhujúca viac ako 300 zákazníkov ročne hlavne v SR, CZ, AT, DE a BENELUX.
Vedenie smeruje poslanie spoločnosti okrem uspokojovania potrieb zákazníkov aj k zvyšovaniu životnej úrovne svojich zamestnancov a zlepšovaniu procesov. Filozofiou pri zamestnancoch je udržať si individuálny prístup a dlhotrvajúcu vzájomnú lojalitu.
ID: 3385197  Megjelentetés dátuma: 24.5.2021  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac