Hľadáme šikovného SW inžiniera so znalosťou SiemensTia portálu.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
podľa dohody
1 400 - 1 900 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy závisí od preukázaných skúseností a praxe uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho TOP klienta, stabilnú zahraničnú spoločnosť, ktorá sa pohybuje v oblasti priemyselnej výroby hľadáme Softvérového Inžiniera so znalosťou TIA portálu a komunikatívnou angličtinou, alebo nemčinou.

Ak máte záujem pracovať pre úspešnú a stabilnú spoločnosť na trhu, tak pozorne čítajte ďalej Vašu pracovnú náplň:

- vypracovanie zákazkovo špecifického riadiaceho programu
- špecifikácia, koncept, vývoj a test SW
- dokumentácia pre jednotlivé SW moduly
- test SW modulov na simulátore alebo priamo vo výrobe
- support pre zákazníka
- posúdenie technických realizácií - optimalizácia SW

- zázemie v stabilnej spoločnosti
- možnosť vzdelávania a jazykových kurzov
- 13., 14. plat vo výške 30% základnej mzdy
- ročná odmena (viazané na výsledky spoločnosti)
- bonus za lojalitu po určitom odpracovanom období
- možnosť čiastočného Home Office
- pružná pracovná doba
- výhody MultiSport karty

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím, zašlite nám Váš životopis v slovenskom, alebo anglickom jazyku.

Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Priemyselná výroba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické vzdelanie, automatizácia a príbuzné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Siemens TIA Portal - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- minimálne SŠ vzdelanie v odbore elektrotechnika, automatizácia a im príbuzné odbory
- komunikatívna angličtina, alebo nemčina - nutná
- programovanie v TIA portáli - mierne pokročilá/pokročilá úroveň
- skriptovanie v Pythone - základy
- programovacie jazyky AWL, SCL - výhodou
- príležitostné služobné cesty

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4210737  Megjelentetés dátuma: 24.11.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac